Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400035
Прогноз погоди
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності»

 

Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта

 

08 квітня 2013 року                                                                           м. Житомир

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 № 956 «Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності».

 

Назва виконавця заходів з відстеження: управління регулювання земельних відносин міської ради.

 

Цілі прийняття акта: ціллю прийняття є регулювання та вдосконалення земельних відносин в сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати, диференціації ставок відповідно до цінності земельних ділянок та терміну оренди, покращення порядку справляння орендної плати.

 

Строк виконання заходів з відстеження: з 05.04.2013р. – 08.04.2013р.

 

Тип відстеження: періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження: використано метод збору даних Державного земельного кадастру щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок, департаменту бюджету та фінансів міської ради щодо надходжень орендної плати за земельні ділянки, рішення Житомирської міської ради про передачу в оренду земельних ділянок.

 

Дані на основі яких проводилося відстеження результативності: Відстеження результативності регуляторного акта проводилось на основі аналізу даних Державного земельного кадастру щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок, департаменту бюджету та фінансів міської ради щодо надходжень орендної плати за земельні ділянки, рішення Житомирської міської ради про передачу в оренду земельних ділянок.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта: за період з 01.04.12 по 01.04.13 зареєстровано 131 договір оренди земельних ділянок із суб’єктами господарювання, загальною площею 49,6353 га, річна орендна плата за користування якими становить 6 658 336,10 грн. За вказаний період до бюджету міста від справляння орендної плати надійшло 25 653 045,74 грн.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей: дія даного регуляторного акта забезпечує соціальний захист юридичних та фізичних осіб від необґрунтованого збільшення ставок орендної плати за користування земельними ділянками та прозорість процедури визначення розміру річної орендної плати. Регуляторний акт не потребує внесення змін та доповнень.

Начальник управління                                                                    Є.В.ЛалименкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове