Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179940
Прогноз погоди
21.03.13 - Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою та надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                                          шостого  скликання

 

від __________ №  ______

м. Житомир

 

Про надання дозволу громадянам

на  виготовлення  документації із

землеустрою та надання  дозволу на

складання проектів із землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

 

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі  Земельного кодексу України,   ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про Державний земельний кадастр”,  Закону України  “Про землеустрій”, Закону України “Про оренду землі”, Закону України “Про Державний реєстр речових  прав та їх обтяжень”,   Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Верховної Ради України від 13.03.92р. № 2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”, постанов Кабінету Міністрів України від 05.08.09 № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.09 №901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин» та від 21.10.09 № 1112  “Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.12 № 1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ  Міністерства Регіонального розвитку “Про  затвердження  Порядку розроблення  містобудівної документації ”  від 16.11.11 № 290 ,    міська рада,   

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл громадянам  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  та проведення  їх  державної реєстрації, згідно з додатком 1 (кількість землекористувачів  183).

2. Надати  дозвіл на виготовлення технічної  документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки та проведення  державної реєстрації земельних ділянок (поновлення дії договорів оренди землі ), згідно з додатком 2  (кількість землекористувачів  33 ).

3. Надати  дозвіл громадянам на складання проектів із землеустрою щодо відведення  земельних    ділянок, виготовлення детального плану  території та  проведення державної реєстрації земельних ділянок, згідно з додатком  3 (кількість землекористувачів   45).

4. Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, які мають відповідну ліцензію для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

5. З метою врахування вимог затвердженого генерального плану міста Житомира, іншої містобудівної документації, регіональних та місцевих правил забудови, зобов’язати виконавця робіт до подання технічної документації на розгляд міської ради, надати матеріали кадастрової зйомки до управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища для отримання погодження, щодо наявних обмежень на використання земельної ділянки, згідно вимог ст. 39 Земельного кодексу України.

6. Управлінню регулювання земельних відносин  організувати  роботи по проведенню державної реєстрації земельних ділянок за територіальною  громадою м. Житомира.

7. Виготовлену документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, подати на розгляд та затвердження міської ради.

8.  Виготовлення  проектів із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  та  документації із землеустрою є  комерційним ризиком замовника.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                        В.М.Дебой

 

 

ДОДАТКИ

 

Внесенно зміни від 28.05.13 року ЗАВАНТАЖИТИВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове