Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131962
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 16 квітня 2013 року

 

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м.Житомира відбудеться 16 квітня  2013 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ______________ № ____________

м. Житомир

 

Про роботу сектору з нагляду за

додержанням вимог законодавства

під час призначення (перерахунку)

пенсій управління праці та

соціального захисту населення

Корольовської районної ради

м. Житомира

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради Марченко О. В., виконком відмічає, що зазначеним сектором в районі проведено відповідну роботу.   

Спеціалісти сектору виконують свої функціональні обов’язки щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій відповідно до «Порядку здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України», затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.01.2007 № 4 і Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.01.2007 № 1-1 та «Положення про сектор з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій», затвердженого начальником управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира 16 листопада 2011 року.

Нагляд за правильністю та своєчасністю призначення (перерахунку) пенсій здійснюється шляхом перевірок матеріалів пенсійних справ, щодо яких управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області прийнято рішення про призначення (перерахунок) або відмову в призначенні (перерахунку) пенсій. Перевірці підлягають матеріали пенсійних справ, за якими прийнято рішення про призначення (перерахунок) пенсії в місяцях, що передують місяцю, у якому здійснюються перевірки. Перевірка триває 12 робочих днів.

В період з січня 2012 року по лютий 2013 року спеціалістами сектору з  нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій  перевірено 2837 пенсійних справ. За результатами перевірок встановлено 16 порушень Законів України, із них 3 переплати та 13 недоплат. Також встановлено 49 випадків порушення термінів призначення та перерахунку пенсій.

За запитами управлінь Пенсійного фонду України здійснено підбір та висилку 11 архівних пенсійних справ. Надавалися консультації та відповіді на заяви громадян.

Враховуючи зазначене вище, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.   Інформацію про роботу сектору з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради взяти до відома.

2.   Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради (Мисюк В. В.) з метою збільшення кількості та якості перевірених пенсійних справ:

2.1. Удосконалювати механізм організації та здійснення нагляду зазначеним вище сектором за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій;

 

2.2. Проводити аналіз вжитих управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області заходів щодо усунення виявлених порушень;

 

2.3. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати виконком районної ради в квітні 2014 року.

 

2.4.      Направляти працівників сектору на курси для підвищення професійного рівня за фахом.

4.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г.

 

Голова ради                                                                                          О. В. Соя

 


УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА                             Проект

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від____________№ ______

 

Звіт про виконання районного

бюджету за  І квартал  2013 року

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради  Когут А. В. про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів  по загальному фонду – 27 047 438 грн. 46 коп., що становить 82,5% до уточненого плану.

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету  в сумі  1 148 329 грн. 64 коп., що становить  78,3% до уточненого плану. Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  надійшла в сумі 25 897 371 грн. 82 коп., що становить 82,7% до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються  адміністративною комісією, становлять 1 737 грн. 00 коп.

За І квартал 2013 року із районного бюджету проведено фінансування видатків  по загальному фонду на  суму  27 002 260 грн. 42 коп., що становить  82,4 %  до уточненого плану.

         Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.   Погодити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі  27 047 438 грн. 46  коп. та по видатках  загального фонду в сумі  27 002 260 грн. 42 коп..

2.   Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

Голова  ради                                                                                         О. В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _________ № _______

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

ВИРІШИВ:

1.   Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

 

Голова ради                                                                                          О.В.Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

м.Житомир

 

 
 

Про зняття з контролю

 

рішень райвиконкому

 

Розглянувши пропозиції заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому про зняття з контролю окремих рішень райвиконкому, які виконані в повному обсязі та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

1.   Зняти з контролю рішення райвиконкому, як такі, що виконані:

 

1.1.Від  20.01.09.  № 06 «Про заходи щодо виконання в районі регіональної угоди між обласною державною адміністрацією, організаціями роботодавців та Федерацією  профспілок області на 2009-2012 роки».

 

1.2. Від 19.06.12. № 51 «Про  забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці у ТОВ «Лідер-плюс», ТОВ «Бурвод», ПП «Елітбуд-1» та ПП «Агромакс Трейд».

 

1.3. Від 18.09.12. № 86 «Про затвердження плану перевірок додержання спеціалізованими підприємствами та приймальними пунктами Корольовського району Закону України «Про металобрухт» на ІУ квартал 2012 року».

 

Голова ради                                                                                          О.В.Соя 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

м.Житомир


Про затвердження нового складу

 

районної комісії по підготовці

до випуску «Книга Пам’яті України»

 

         У зв’язку з необхідністю внесення змін в складі районної комісії по підготовці до випуску «Книга Пам’яті України», відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

        

1. Затвердити районну комісію по підготовці до випуску «Книга Пам’яті України» в такому складі:

 

 

Чеховський                                                     керуючий справами виконкому,

Петро Миколайович                                       голова комісії            

                                                       

Криволапова                                          пенсіонерка, секретар комісії

Таміла Василівна                                           (за згодою)                          

                                                                

Члени робочої комісії:

 

Ковальчук                                                         методист науково-методичного

Олена Миколаївна                                центру управління освіти                                                                             Житомирської міської ради

                                                                  (за згодою)

                                                                 

Когут                                                        начальник фінансового відділу

Антоніна Валентинівна                                 районної ради                    

                                                                 

Козачук                                                    завідувач організаційного відділу

Світлана Леонідівна                                       районної ради                             

                                                                 

 

 

 

Віскушенко                                              проректор з навчально-методичної

Дмитро Андрійович                               та виховної роботи Житомирського

                                                                  державного університету

ім. І. Франка

 

Єфімова                                                  начальник архівного відділу

Лідія Борисівна                                      міської ради (за згодою)                      

Гарлінський                                            головний спеціаліст – юрисконсульт

Олександр Йосипович                                   виконкому                           

                                                                 

Редько                                                     спеціаліст відділення офіцерів

Наталія Віцентіївна                               запасу та кадрів Житомирського                                                                         об’єднаного міського військового      

                                                                  комісаріату (за згодою)

                                     

Трохименко                                            заступник директора

Валерія Францівна                                Житомирської обласної державної

                                                                  універсальної наукової бібліотеки

                                                                  (за згодою)

                                                                 

Шубович                                                  голова організації ветеранів 

Василь Митрофанович                                 Корольовського  району

                                                                 

 

 

         2. Рішення виконавчого комітету Корольовської районної ради від 15.12.10 № 103 «Про затвердження нового складу районної комісії по підготовці до випуску «Книга Пам’яті України» вважати таким, що втратило чинність.

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського М.М

 

 

Голова ради                                                                                 Соя О.В.

        

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

 

 

Про затвердження складу опікунської

ради Корольовського райвиконкому

м. Житомира

 

         У зв’язку з необхідністю внесення змін в склад опікунської ради Корольовського райвиконкому м. Житомира  та відповідно до ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Корольовської районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити опікунську раду Корольовського райвиконкому в такому складі:

 

Чеховський Петро

Миколайович

 

керуючий справами виконкому, голова ради;

Ніколаюк Максим

Валерійович

 

 

заступник начальника управління-начальник відділу

з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, заступник голови ради;

Зосимчук Оксана

Петрівна

 

головний спеціаліст відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, секретар ради;

Члени опікунської ради:

 

 

Дацкевич Сергій

Ростиславович

 

завідувач неврологічним відділенням комунальної установи ЦМЛ № 1, депутат районної ради, за згодою

 

 

Брязкало Галина

Йосипівна

член Корольовського районного товариства інвалідів, за згодою.

 

Мухіна Тетяна

Михайлівна

дільничий лікар-психіатр Житомирського міського психіатричного диспансеру, за згодою.

 

Лесик Людмила

Леонтіївна

 

 

 

дільничий лікар-психіатр Житомирського міського психіатричного диспансеру, за згодою.

 

провідний спеціаліст відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів.

3. Рішення виконавчого комітету Корольовської районної ради від 16.02.11 № 21 «Про затвердження складу опікунської ради Корольовського райвиконкому м. Житомира» вважати такимим, що втратило чинність.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

Голова ради                                                                          О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м.Житомир

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від________№______

 

Про комісію по наданню натуральної

допомоги громадянам району

при виконавчому комітеті районної

ради та затвердження положення про неї

 

З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, поліпшення життя та недопущення зниження рівня бідності малозабезпечених громадян району, відповідно до рішення міської ради від 25.02.03 №160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», на виконання Програми соціального захисту населення району та відповідно до Регламенту виконавчого комітету Корольовської районної ради м. Житомира, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

Затвердити Положення про надання натуральної допомоги громадянам району згідно з додатком 1.

 

Затвердити Положення про комісію по наданню натуральної допомоги громадянам району при виконавчому комітеті районної ради згідно з додатком

 

Утворити комісію по наданню натуральної допомоги громадянам району при виконавчому комітеті районної ради та затвердити в складі згідно з додатком 3.

 

Фінансовому відділу районної ради (Когут А.В.) здійснювати фінансування витрат для надання натуральної допомоги за рахунок коштів бюджету району в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

 

 

Управлінню праці та соціального захисту населення районної ради (Мисюк В.В.) забезпечувати своєчасне надання натуральної допомоги громадянам району відповідно до затвердженого Положення.

 

6. Вважати такими, що втратило чинність рішення виконавчого комітету районної ради від 17.05.11 № 48 «Про комісію по наданню грошової або натуральної допомоги громадянам району при виконавчому комітеті районної ради та затвердження положення про неї».

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

Голова ради                                                                       О.В.Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

 

 

Про затвердження нового складу

комісії райвиконкому щодо

направлення громадян похилого

віку та інвалідів до будинків-

інтернатів, геріатричних

пансіонатів, пансіонатів для

ветеранів війни і праці та

психоневрологічних інтернатів

 

У зв’язку з необхідністю внесення змін в склад комісії райвиконкому щодо направлення громадян похилого віку та інвалідів до будинків-інтернатів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці та психоневрологічних інтернатів та відповідно до ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Корольовської районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити новий склад комісії райвиконкому щодо направлення громадян похилого віку та інвалідів до будинків-інтернатів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці та психоневрологічних інтернатів в такому складі:

 

Чеховський Петро

Миколайович

 

керуючий справами виконкому, голова комісії

Ніколаюк Максим

Валерійович

 

 

заступник начальника управління-начальник відділу

з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, заступник голови комісії

 

Клусенко Юлія

Олександрівна

 

 

 

провідний спеціаліст відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, секретар комісії

Члени комісії:

 

 

Зосимчук Оксана

Петрівна

 

головний спеціаліст відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, депутат Корольовської районної ради

 

Гарлінський Олександр

Йосипович

 

головний спеціаліст-юрисконсульт виконкому Корольовської районної ради

 

Шубович Василь

Митрофанович

 

 

голова організації ветеранів Корольовського  району м.Житомира (за згодою)

Мухіна Тетяна

Михайлівна

дільничий лікар-психіатр Житомирського міського психіатричного диспансеру (за згодою)

 

 

2. Вважати такими, що втратив чинність п.1 рішення виконавчого комітету районної ради від 20.04.11 № 41 «Про затвердження складу комісії райвиконкому щодо направлення громадян похилого віку та інвалідів до будинків-інтернатів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці та психоневрологічних інтернатів та положення про неї».

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

Голова ради                                                                       О.В.Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

 

Про затвердження нового складу

комісії райвиконкому для розгляду

питань, пов’язаних із встановленням

статусу учасника      війни, відповідно

до Закону України «Про статус

ветеранів війни, гарантії  їх

соціального захисту»

 

У зв’язку з необхідністю внесення змін в складі комісії райвиконкому для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни та відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.96 № 458 «Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту»,  виконавчий комітет Корольовської районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити новий склад комісії райвиконкому для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни в такому складі:

 

Чеховський Петро

Миколайович

 

керуючий справами виконкому, голова комісії

Ніколаюк Максим

Валерійович

 

 

заступник начальника управління - начальник відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, заступник голови комісії

 

Лесик Людмила

Леонтіївна

 

 

 

провідний спеціаліст відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів, секретар комісії

Члени комісії:

 

 

Когут Антоніна

Валентинівна

 

начальник фінансового відділу Корольовської районної ради

Гарлінський Олександр

Йосипович

головний спеціаліст-юрисконсульт виконкому Корольовської районної ради

 

Шубович Василь

Митрофанович

 

 

голова організації ветеранів Корольовського району м. Житомира

Оксанчук Оксана

Петрівна

начальник відділу прийому та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду в м.Житомирі Житомирської області

 

Кучер Віктор

Григорович

 

Єфімова Лідія

Борисівна

 

спеціаліст 1 категорії групи соціального захисту Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату

 

начальник архівного відділу Житомирської міської ради

 

 

 

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету районної ради від 20.09.06 № 92 «Про затвердження нового складу комісії райвиконкому по розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту».

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

Голова ради                                                                          О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№_______________

 

м. Житомир

 

 

 
 

Про внесення змін до рішення

 

райвиконкому від 21.08.12 № 74

«Про затвердження нового складу

районної міжвідомчої

координаційно-методичної

ради з правової освіти населення»

 

В зв'язку з необхідністю внесення змін в склад районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

                1. Внести зміни до рішення райвиконкому від 21.08.12 № 74 «Про затвердження нового складу районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення», а саме:

 

1.1 Вивести зі складу районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Гришка Миколу Миколайовича.

 

1.2 Затвердити головою районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Чеховського Петра Миколайовича, керуючого справами виконкому Корольовської районної ради.

 

1.3 Затвердити у складі районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти Зосимчук Оксану Петрівну, головного спеціаліста відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради.

 

                2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                     О.В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№_______________

м. Житомир

 

 
 

 

 

 
 

Про внесення змін до рішення

 

райвиконкому від 21.08.12 № 67

«Про затвердження нового складу

адміністративної комісії при

виконавчому комітеті

Корольовської районної ради»

 

 

В зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Корольовської районної ради Чеховського П.М. та затвердженням його на посаді керуючого справами виконкому Корольовської районної ради, відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Корольовської районної ради від 30.08.11 № 43 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Корольовської районної ради», ст. 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

                1. Внести зміни до рішення райвиконкому від 21.08.12 № 67 «Про затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради», а саме:

 

1.1 Вивести зі складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради Чеховського Петра Миколайовича.

 

1.2 Затвердити у складі адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради Герасимчук Тетяну Василівну, головного спеціаліста організаційного відділу Корольовської районної ради.

 

1.3 Затвердити заступником голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради Фалко Галину Іванівну, секретар-друкарку виконкому Корольовської районної ради, голову профспілкового комітету Корольовського райвиконкому.

 

                2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Гриценка М.М.

 

Голова ради                                                                                                                     О.В. СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове