Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132396
Прогноз погоди
13.03.13 - Про прийняття в комунальну власність міста від Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно- будівельного об’єднання «Житомиррембуд» інженерних мереж на вул. Котовського, 35, та безоплатну їх передачу на баланс комунальних підприємств для утримання і обслуговування

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

сесія шостого скликання

 

від _________________ № ________

м. Житомир

 

Про прийняття в комунальну власність

міста від Житомирського обласного

підрядного спеціалізованого ремонтно-

будівельного об’єднання «Житомиррембуд»

інженерних мереж на вул. Котовського, 35,

та безоплатну їх передачу на баланс

комунальних підприємств

для утримання і обслуговування

 

Розглянувши звернення Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання «Житомиррембуд» Житомирської обласної ради від 01.02.2013р. №47 про прийняття в комунальну власність міста зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку на вул. Котовського,35, та передачу їх на баланс комунальних підприємств «Житомирводоканал» та «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, з метою кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно справному стані, враховуючи рішення Житомирської обласної ради від 07.06.2012р. № 571 «Про передачу житлового будинку за адресою: м. Житомир, вул. Котовського,35, у комунальну власність територіальної громади м. Житомира», відповідно до Законів України “Про теплопостачання”, «Про житлово-комунальні послуги», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти до комунальної власності міста від Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно - будівельного об’єднання «Житомиррембуд» інженерні мережі водопостачання, водовідведення та теплозабезпечення до житлового будинку на вул. Котовського,35 з подальшою безоплатною передачею їх на баланс та експлуатаційне обслуговування комунальних підприємств, згідно зазначеного переліку.

1.1. теплові мережі ?-133мм, протяжністю – 58,9м.п., балансовою вартістю 4600грн;

1.2. мережі водопостачання ? - 100 мм, протяжністю - 28,0 м. п. та водорозбірні  колодязі із засувками ?-100 мм – 2шт, з балансовою вартістю 2400грн; мережі  водовідведення  з чавунних труб ? - 150 мм, протяжністю – 125,0м.п., та каналізаційні колодязі - 7шт., з балансовою вартістю 3800грн.

2. Комунальним підприємствам «Житомиртеплокомуненерго» (Рогожин Д. В.)  та «Житомирводоканал» (Філіпов В. М.) Житомирської міської ради:

2.1. Безоплатно прийняти на баланс у місячний термін з дня прийняття рішення інженерні мережі, вказані в п.1.1 та 1.2 цього рішення.

2.2. Забезпечити їх належне утримання та планово-профілактичне обслуговування у відповідності з вимогами чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П..

 

Міський голова                                                                           В. М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове