Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132155
Прогноз погоди
24.01.13 - Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я 

двадцята  сесія  шостого  скликання

 

від               №

м. Житомир

 

Про надання дозволу громадянам

на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право на земельну ділянку

 

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Земельного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 05.08.09 № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.09 № 901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин» та від 21.10.09 № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл громадянам міста Житомира на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку згідно з додатком (кількість землекористувачів    ).

2. Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної технічної документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, які мають відповідну ліцензію для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3. З метою врахування вимог затвердженого генерального плану міста Житомира, іншої містобудівної документації, регіональних та місцевих правил забудови, зобов’язати виконавця робіт до подання технічної документації на розгляд міської ради, надати матеріали кадастрової зйомки до управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища для отримання погодження, щодо наявних обмежень на використання земельної ділянки, згідно вимог ст. 39 Земельного кодексу України.

4. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, подати на розгляд та затвердження міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                        В.М.ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове