Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 132755
Прогноз погоди
24.01.13 - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою юридичним та фізичним особам

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

проект Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від_______2013 №_____

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання проектів

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок та технічної документації із землеустрою

щодо складання документа, що посвідчує право

користування земельною ділянкою юридичним

та фізичним особам

           

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”, ст. 6, 7, Закону України “Про оренду землі”,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл:

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно додатка 1 (пункти з 1 по 8). Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Термін дії дозволу 1 рік.

1.2. На складання технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою відповідно додатка 2.

1.3. Багатопрофільному малому приватному підприємству «Сприяння» (юридична адреса м.Житомир, вул.Маршала Рибалка,29, ідентифікаційний код 13579473) на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, при поділі чи об’єднанні земельних ділянок за адресою проїзд Ожиновий,4, 6, 8, 10, 16, 18, 20 та проїзд Галичський,17, 19, 21 у м.Житомирі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава:Клопотання від 25.12.2012 №61/01.

 2. Заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Склад, зміст і правила оформлення кожного виду документації із землеустрою регламентуються відповідною нормативно-технічною документацією з питань здійснення землеустрою.

3. Відмовити  ФОП Саргізова Л.О. щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою                                   вул. Московська,43.

Підстава: Рішення МВК від 03.10.2012 №416 «Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                     В.М.Дебой

 

ДОДАТКИ

 

 

Внесено зміни від 20.05.2013 року  ЗАВАНТАЖИТИ   Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове