Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70635
Прогноз погоди
24.01.13 - Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам, внесення змін до рішень міської ради

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

проект  Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від_______2013 №_____

                м. Житомир

 

Про вилучення, припинення, надання

права користування земельними ділянками

юридичним і фізичним особам, внесення змін

до рішень міської ради

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічні документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 92, 93, 98, 102, 120, 124, 125, 126, 142, 149 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”,  ст. 19, 21, 31, 32, 33 Закону України “Про оренду землі”, рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити право землекористування та вилучити земельні ділянки у юридичних і фізичних осіб відповідно до додатку 1 (кількість землекористувачів –5 (п’ять), загальна площа вилучених земельних ділянок –4,5793 га).

2. Зарахувати вилучені земельні ділянки площею  4,5793 га до земель міської ради не наданих у власність  і користування.

3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду та постійне користування земельні ділянки юридичним та фізичним особам відповідно до додатку 2 (кількість землекористувачів – 7 (сім), площа земельних ділянок – 1,1589 га).

4. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельними ділянками та надати земельні ділянки в оренду та постійне користування юридичним та фізичним особам відповідно до додатку 3 (кількість землекористувачів –5 (п’ять), площа земельної ділянки –3,6350 га).

5. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

6. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.

7. У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок чи державних актів на право постійного користування землею, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в Державну інспекцію сільського господарства в Житомирській області.

8. Внести зміни:

8.1. В преамбулу договору оренди земельної ділянки по вул. Московській,4, укладеного з Відкритим акціонерним товариством «Фірма «Рада» та зареєстрованого за № 040620900071 від 13.02.2006 в частині назви орендаря земельної ділянки, а саме, слід читати «…ОРЕНДАР-Товариство з додатковою відповідальністю «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18…» замість виразу «… ОРЕНДАР-Відкрите акціонерне товариство «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18, ід.код в ЄДРПОУ 13546746,…».

Підстава: письмове звернення від 17.12.12 №19.

8.2. В преамбулу договору оренди земельної ділянки за адресою м.Житомир, на розі вул.Гоголівської та Хлібної, укладеного з Відкритим акціонерним товариством «Фірма «Рада» та зареєстрованого за № 041023000064 від 06.06.2010 в частині назви орендаря земельної ділянки, а саме, слід читати «… ОРЕНДАР-Товариство з додатковою відповідальністю «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18…» замість виразу «…ОРЕНДАР-Публічне акціонерне товариство «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18 …».

Підстава: письмове звернення від 17.12.12 №19.

8.3. В преамбулу договору оренди земельної ділянки по вул. Б.Тена,5 укладеного з Відкритим акціонерним товариством «Фірма «Рада» та зареєстрованого за № 041023000037 від 18.03.2010 в частині назви орендаря земельної ділянки, а саме, слід читати «… ОРЕНДАР-Товариство з додатковою відповідальністю «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18…» замість виразу «… ОРЕНДАР-Відкрите акціонерне товариство «Фірма «Рада», що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Якіра, №18, …».

Підстава: письмове звернення від 17.12.12 №19.

8.4. В пункт 4, графу 3, додатку 1 рішення  міської ради від 24.04.2012 №363 «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам та продовження терміну дії рішень міської ради», а саме, слід читати «Голостєнова Магдалина Андріївна, Лаврущенко Олена Володимирівна,  Голостєнов Владислав Володимирович» замість виразу «Голостєнова Магдалина Андріївна Лаврущенко Олена Володимирівна  Голостєнов Владислав Володимирович Лаврущенко Анастасія Олегівна».

 Підстава:Письмове звернення від 13.11.2012.

9. Доповнити пункт 4 рішення міської ради від 07.12.2012 №473 «Про припинення, надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Житомир вул.Щорса,96 фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу» виразом «Встановлено обмеження (обтяження) щодо використання земельної ділянки: земельна ділянка площею 0,5292 га - в межах «червоної» лінії.»

10.    Доручити:

10.1. Органам Держземагенції:

10.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки протягом 2-ох місяців з дня прийняття рішення;

10.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;

10.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.

11.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися  до Житомирської міської ради, за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.

12. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.

13. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.

14. Відмовити в розгляді клопотання ПВКФ «Нафтекс»  щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду земельної ділянки по вул.В.Бердичівській,73 у м.Житомирі до  вирішення питання в суді.

15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой

 

ДОДАТКИ

 

Внесено зміни від 20.05.2013 року ЗАВАНТАЖИТИ  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.