Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5185
візитів всього: 132761
Прогноз погоди
24.01.13 - Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від __________________№_______                                                            

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на проведення

експертної грошової оцінки земельних

ділянок несільськогосподарського

призначення в м. Житомирі

 

Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна заявників, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12,40,78,79, п.2 ст.127, ст.128,134 Земельного кодексу України, ст.ст.651-652 Цивільного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 №381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» рішення Житомирської міської ради від 21.11.07 №439 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна”, рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 №1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення наступним юридичним та фізичним особам згідно з додатком (кількість землекористувачів – __).

1.1. В місячний термін з дня прийняття цього рішення укласти з юридичними та фізичними особами договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки згідно з додатком.

1.2. У разі не укладання юридичними та фізичними особами договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в зазначений термін, рішення в частині надання дозволу заявнику втрачає чинність.

2. Юридичним та фізичним особам згідно з додатком звернутися до органів Держкомзему щодо уточнення цільового використання земельної ділянки відповідно Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 року № 548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                      В.М. Дебой

 

 

ДОДАТОК

 

Внесено зміни від 26.04.2013 року  ЗАВАНТАЖИТИ  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове