Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 576718
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира»

 

ЗВІТ

про відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира»

 

18.01.2013 року                                                                                 м. Житомир 

                                              

Вид регуляторного акту: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради.

 

Назва регуляторного акту: Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира

 

Дата прийняття: 15.12.2011 року.

 

Номер: рішення № 738

 

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.

 

Цілі прийняття документу: визначення порядку встановлення суб’єктам господарювання режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

 

Термін виконання заходів з відстеження:  15 – 18  січня  2013 року.

 

Тип відстеження: повторне

 

Методи одержання результатів відстеження: метод збору  даних  департаментом власності та ринкового регулювання міської ради, Корольовським та Богунським  районними відділами УМВС України в Житомирській області.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних: відстеження результативності регуляторного акта  здійснювалось на основі аналізу даних департаменту власності та ринкового регулювання міської ради, Корольовського та Богунського  районних відділів УМВС України в Житомирській області.

 

Якісні значення показників результативності: дотримання встановленого режиму роботи, зменшення скарг і нарікань мешканців на роботу об’єктів торгівлі, підвищення культури обслуговування споживачів, поліпшення санітарного стану підприємств торгівлі.

Визначення ступеня результативності регуляторного акту та досягнення визначених цілей: результати реалізації положень даного рішення мають позитивну  динаміку, рішення не потребує внесення змін та доповнень.

                                                                                 

Заступник директора департаменту                                               С.Ф. РабошукВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare