Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590176
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту «Про обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках»

 

ЗВІТ

про відстеження результативності регуляторного акту «Про обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках»

 

18.01.2013 року                                                                                 м. Житомир 

                                              

Вид регуляторного акту: рішення Житомирської міської ради.

 

Назва регуляторного акту: Про обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках

 

Дата прийняття: 29.12.2008 року.

 

Номер: рішення № 838

 

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.

 

Цілі прийняття документу: обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в Житлових будинках, до 22-00 години.

 

Термін виконання заходів з відстеження:  15 – 18  січня  2013 року.

 

Тип відстеження: періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження: метод збору  даних  департаментом власності та ринкового регулювання міської ради, Корольовським та Богунським  районними відділами УМВС України в Житомирській області

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних: відстеження результативності регуляторного акта  здійснювалось на основі аналізу даних департаменту власності та ринкового регулювання міської ради, Корольовського та Богунського  районних відділів УМВС України в Житомирській області.

 

Якісні значення показників результативності: дотримання встановленого режиму роботи, зменшення скарг і нарікань мешканців на роботу об’єктів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках.

 

Визначення ступеня результативності регуляторного акту та досягнення визначених цілей: результати реалізації положень даного рішення мають позитивну  динаміку, рішення не потребує внесення змін та доповнень.

             

                                                                   

Заступник директора департаменту                                               С.Ф. РабошукВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare