Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5474
візитів всього: 402493
Прогноз погоди
Рішення виконавчого комітету від 19.12.2012 №559 "Про Порядок залучення розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.12.2012 № 559

Про Порядок залучення, розрахунку

розміру і використання коштів пайової

участі у розвитку інфраструктури м. Житомира

З метою створення умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ч.7 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира згідно з додатком 1.

2. Затвердити Типовий договір пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира згідно з додатком 2. (додаток 3)

3. Затвердити Положення про узгоджувальну комісію при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури м. Житомира згідно з додатком 4.

4. Утворити та затвердити склад узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури м. Житомира згідно з додатком 5.

5. Зараховувати кошти пайової участі, отримані  від  замовників  будівництва (реконструкції), до бюджету розвитку міського бюджету м. Житомира.

6. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, розрахунок суми пайового внеску та реєстрація договорів покладаються на управління капітального будівництва Житомирської міської ради, а підписання договорів – на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, подавати  департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради зведену інформацію з укладених договорів пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.

8. Департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради  щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати  управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради інформацію про надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира в розрізі платників з укладених договорів.

9. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради передбачати пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста замовникам будівництва (реконструкції) об’єктів містобудування  при розробці містобудівних умов та обмежень і готувати проект договору наміру між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та замовником будівництва (реконструкції) щодо участі забудовника у розвитку інфраструктури міста.

10. Затвердити Типовий договір наміру щодо пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира згідно з додатком 3.

11. Укладені до набуття чинності цього рішення договори пайової участі діють до повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань, якщо їх зміст не суперечить чинному законодавству України.

12. Якщо договором про пайову участь, що укладений до набрання чинності Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», передбачена сплата пайової участі замовником будівництва (повністю або частково) в обсягах інших, ніж визначено цим законом, такий договір підлягає приведенню у відповідність із цим законом.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

 

Міський голова                                                                                        В.М.Дебой

 
Рішення виконавчого комітету міської ради від 31.10.2014 №494 Про внесення змін та доповнень до "Рішення виконавчого комітету «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира» Завантажити (оприлюднено 04.11.2014 р.)
 
 
Рішення виконавчого комітету міської ради  від 02.06.2016 №482  "Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 31.10.2014 № 494 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.12.2012 № 559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Житомира»" Завантажити 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове