Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131735
Прогноз погоди
Проекти рішень 14 сесії Корольовської районної ради

УКРАЇНА 

 

                             КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА        проект          

м. ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я  

(Чотирнадцята  сесія  VІ скликання)

 

Від   ___________________  № _____                                               

Про районний бюджет на

2013 рік

 

  На підставі ст. 143 Конституції України, статті 41 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2013 рік”, рішення міської ради від 27.12.12р.  „Про міський бюджет на 2013 рік” та враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Установити загальний  обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік  у сумі 118 287 755 гривень, у тому числі обсяг субвенції з державного бюджету – 112 514 900 гривень, субвенції з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою – 5 771 855 гривень, надходження від адміністративних штрафів 1 000 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі 118 287 755 гривень (додаток №1).

 

2.  Затвердити загальний обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2013 рік в сумі 118 287 755 гривень  за тимчасовою класифікацією та кредитуванням місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3) та у розрізі бюджетних програм (додаток № 3.1).

 

3. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету  у сумі 5 000 гривень.

 

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів у сумі 118 286 755 гривень:

 

4.1. Субвенцій загального фонду з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі   112 514 900  гривень, у тому числі на:  

         4.1.1. Виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги  дітям  – 91 022 800 гривень;

         4.1.2. Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 20 699 900 гривень; 

        4.1.3. Надання  пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 24 800 гривень;

        4.1.4. Виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях  за принципом «гроші ходять за дитиною» - 767 400 гривень;

4.2. Субвенцію з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою у сумі  5 771 855 гривень.

 

5. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду  районного бюджету на 2013 рік  за їх економічною структурою:

·  оплата праці працівників бюджетних установ;

·  нарахування на заробітну плату;

·  оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

·  поточні трансферти населенню.

 

6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 789 200  гривень (додаток № 4).

 

7. Затвердити структуру виконавчих органів районної ради (додаток №5) та загальну чисельність виконавчих органів районної ради в кількості 93,5 одиниць. Витрати на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради проводити у межах 4 983 655гривень.

 

8. Посадовий оклад, надбавки голові  районної ради виплачувати згідно чинного законодавства за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Поточне преміювання голови районної ради та його заступників проводити щомісячно в розмірі посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за вислугу років та високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, інших надбавок і доплат в межах коштів передбачених на преміювання в кошторисі відповідного органу та економії коштів на оплату праці.  Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат, надання матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань – в розмірах згідно чинного законодавства в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

9. Надати право голові районної ради:

-       визначати кількісний склад (чисельність) виконавчих органів районної ради ( відділів, управління) в межах загальної чисельності;

-       встановлювати надбавки до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, за високі досягнення у праці, преміювати, надавати матеріальні допомоги заступнику голови та заступнику з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів в межах затвердженого фонду оплати праці;

-       затверджувати штатні розписи виконавчих органів Корольовської районної ради.

 

10.  Надати право виконавчому комітету районної ради в разі необхідності в міжсесійний період упродовж 2013 року з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради:

- здійснювати перерозподіл бюджетних призначень між кодами тимчасової класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, субвенцій з Державного бюджету України, міського бюджету виходячи з обсягів фактичних нарахувань за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

 

11. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

-   забезпечити в  першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються розпорядниками коштів;

-  затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

12. Установити, що пільги інвалідам по зору І-ІІ групи надаються в розмірі 50 відсотків вартості користування житлом (квартирна плата), комунальних послуг (газ, електроенергія та інші види послуг) в межах норм, передбачених діючим законодавством, твердого палива і скрапленого газу в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення.

     Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ надавати інвалідам по зору І-ІІ групи та членам їх сімей, які проживають разом з ними, незалежно від виду житла та форми власності на нього. При наданні пільг до членів сімей інвалідів по зору належить: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи; особа, яка проживає разом з інвалідом І групи та доглядає за ним за умови, що інвалід не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

 

13.   Додатки №1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                                                О. В.  Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

(чотирнадцятої сесії шостого скликання)

 

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про затвердження програми

загальнорайонних заходів

на 2013 рік

 

         З метою відзначення загальнодержавних свят, ювілеїв юридичних осіб, громадян, та на виконання Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Корольовська районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити програму загальнорайонних заходів на 2013 рік згідно з додатком.

 

2.Фінансовому відділу Корольовської районної ради (Когут А.В.) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів до районного бюджету.

 

3.Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Гришка М.М. та постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету і фінансів (Заполовський С.А.).

 

Голова ради                                                                                   О.В. Соя

 

Додаток

до рішення Корольовської районної ради

від ______________ № ____

 

ПРОГРАМА

загальнорайонних заходів на 2013 рік

 

         Для забезпечення проведення в Корольовському районі м. Житомира заходів щодо відзначення загальнодержавних та професійних свят, ювілеїв відповідно до Положення про Почесну Грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира

 

 

Найменування заходу

Сума

(грн.)

Відзначення кращих працівників підприємств, організацій, установ, депутатів райради з нагоди професійних свят, ювілеїв та визначних дат в тому числі:

12 січня – День народження С.П. Корольова

22 січня – День соборності України

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

23 лютого –День захисників Вітчизни

8 березня – Міжнародний жіночий день

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

25 березня – День служби безпеки України

26 березня – День внутрішніх військ МВС України

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України; Всесвітній день авіації і Космонавтики

14 квітня – День ДАІ МВС України

20 квітня – День довкілля

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

5 травня – Великдень (Пасха)

9 травня – День Перемоги

12 травня – День Матері

15 травня – Міжнародний день сім’ї

20 травня – День банківських працівників України

26 травня – День хіміка

28 травня – День прикордонника

29 травня – Міжнародний день миротворців ООН

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

6 червня – День журналіста

 

9 червня – День працівників легкої промисловості в Україні

16 червня – День медичного працівника

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Початок Великої Вітчизняної війни

28 червня – День Конституції України

2 липня – День працівника державної податкової служби України

16 липня – День бухгалтера

28 липня – День працівника торгівлі

11 серпня – День будівельника

23 серпня – День Державного Прапора України

24 серпня – День Незалежності України

1 вересня – День знань

5 вересня – День підприємця

7 вересня – День міста Житомира

22 вересня – День партизанської слави

1 жовтня – День ветерана. Міжнародний день громадян похилого віку. Міжнародний день музики

5 жовтня – Всесвітній день вчителя

6 жовтня – День працівників освіти

8 жовтня – День юриста

9 жовтня – Всесвітній день пошти

13 жовтня – День художника

14 жовтня – День українського козацтва

20 жовтня – День харчової промисловості

27 жовтня – День автомобіліста. День машинобудівника

3 листопада – День працівників соціальної сфери

4 листопада – День залізничника

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

23 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних депресій в Україні

1 грудня – День працівників прокуратури

3 грудня – Всесвітній день інвалідів

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

15 грудня – День працівників суду

20 грудня – День міліції

22 грудня – Заснування Корольовського району м. Житомира

22 грудня – День енергетика

24 грудня – День працівників архівних установ

30 грудня – День визволення м. Житомира від німецько-фашистських загарбників

За рахунок коштів районного бюджету (при виділенні)

 

 

РОЗДІЛ     ІІ

Підготовка до видання третьої частини  «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» на 2013 рік.

 

1. Продовжити пошукову роботу із складання поіменних списків воїнів-фронтовиків, збирання їх фотографій, розповідей ветеранів війни, родичів та бойових друзів померлих фронтовиків, підготовки редакційних статей про особистий внесок ветеранів війни у відбудову міста у повоєнні роки, відповідно до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні у 1941-1945 роках», Указу Президента України від 13 серпня 2002 року № 713/2002 «Про історико-меморіальний серіал «Книга Пам’яті України»», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 12.02.2009 р. № 42 «Про посилення організаційної роботи з видання «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область», рекомендації обласної редколегії «Книга Пам’яті України» від 20.02.09 р. № 917-20/5-0/11, рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради від 08.12.2011 р. № 13 «Про роботу Житомирського обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України» по виконанню обласної Програми з видання серії «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область на 2010 – 2013 роки».

 

2. Проаналізувати та обговорити на засіданні районної комісії по підготовці до видання «Книги Пам’яті України» результати роботи комісії у 2011- 2012 роках, та визначити основні завдання роботи комісії у 2013 році.

 

3. Звернутися до керівництва Житомирського міськвійськкомату для отримання списків учасників бойових дій солдатського складу у Великій Вітчизняній війні для подальшого обстеження і анкетування.

 

4. Організувати через навчальні заклади, первинні ветеранські організації по Корольовському району обстеження і анкетування учасників бойових дій за списками міськвоєнкомату, управління Пенсійного фонду в м. Житомирі Житомирської області.

 

5. Членам комісії використовувати додаткові джерела щодо поповнення списків учасників бойових дій (живих і померлих) шляхом виявлення їх із бесід з жителями міста, живими учасниками бойових дій.

 

6. Систематизувати архівні дані підприємств, організацій, установ, навчальних закладів про учасників бойових дій, які повернулися з війни та скласти на них анкети, включити до списку.

 

7. Узагальнювати списки учасників бойових дій для передачі їх обласному пошуково-видавничому агентству «Книга Пам’яті України».

 

8. Відповідно встановленої форми подавати списки до обласного пошуково-видавничого  агентства «Книга Пам’яті України».

 

9. Здійснити передачу видань обласної «Книги Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» бібліотекам, культурно-просвітнім закладам, сім’ям померлих ветеранів Великої Вітчизняної війни.

 

Заступник голови ради                                                                 М.М. Гриценко

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

                                         Р І Ш Е Н Н Я                        ПРОЕКТ 

                                     (чотирнадцятої сесії шостого скликання)                   

 

 

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

Про затвердження програми

cоціального захисту  населення

Корольовського  району та її 

фінансове забезпечення

на 2013рік

 

З метою реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення району та відповідно до статей 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити програму соціального захисту населення Корольовського району та її фінансове забезпечення на 2013 рік, згідно з додатками 1, 2.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення Корольовської районної ради.

 

Голова ради                                                                                          О. В. Соя

 

 

Додаток 1

до рішення  районної ради

від ___________№________

 

Проект програми

соціального захисту населення Корольовського району

на 2013 рік

 

На сучасному етапі розвитку українського суспільства особливого значення набувають завдання підвищення добробуту і розвитку населення.

Гарантом соціальної спрямованості та забезпечення умов гідного людського існування для всіх громадян і особливо соціально вразливих верств населення виступають органи місцевого самоврядування.

Виконуючи делеговані повноваження в сфері соціального захисту населення діяльність районної ради та її виконавчих органів спрямована на створення відповідних умов для соціального захисту тих верств населення, які найбільше цього потребують, не маючи можливості з певних причин самостійно подолати життєві проблеми та складнощі.

В Корольовському районі м. Житомира проживає 32824 пенсіонера та  1288 отримувачів соціальних допомог (замість пенсії) і 6165 інвалідів, що складає 29 % від усієї кількості населення.

Районна рада забезпечує реалізацію вимог Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про  державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», статті 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законів та нормативних документів, відповідних рішень міської та районної ради, виконкому, які гарантують соціальний захист населення.

Першочергова  увага приділяється пільговій категорії населення, якими в районі користується 28991 громадянин.

Одним із основних завдань соціального захисту в районі є щомісячна виплата різних видів соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, опікунам, прийомним сім’ям та інше.  

На обліку в управлінні перебуває 11661 сім’я.

Субсидіями на житлово-комунальні послуги в районі користується 4188 сімей.

Соціальним захистом в районі охоплено 1784 громадянина, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також 442 підприємства, в яких працюють постраждалі.

 Так, районним бюджетом на 2013 рік передбачено 113304100,00 грн. на соціальний захист населення.

Велика увага приділяється забезпеченню громадян, що перебувають на обліку на отримання санаторно-курортних путівок, забезпечення технічними засобами реабілітації, встановлення статусу та видачу відповідних посвідчень.

Райвиконкомом проводиться робота щодо контролю за своєчасною виплатою працівникам району заробітної плати та доведення її розміру не менше прожиткового мінімуму.

Здійснюється контроль за забезпеченням соціального захисту населення працюючих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці.

Чільне місце серед суб’єктів соціального захисту посіли районні організації ветеранів та інвалідів. Запроваджена система проведення спільних заходів районної ради з активістами громадських організацій та волонтерів.  

 

 

РОЗДІЛ 1

Організаційні заходи.

 

1. Забезпечити створення інформаційного банку даних нормативно-правової бази з питань соціального захисту.

УПСЗН

       2013 рік

2. Проводити організаційну та інформаційно-роз’яснювальну роботу по забезпеченню виконання Законів України, Указів Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших нормативно- правових актів з питань соціального захисту громадян.

УПСЗН,

      відділи районної ради

Постійно

3. Організувати в засобах масової інформації висвітлення питань соціальної політики держави та органів місцевого самоврядування, пенсійного законодавства, надання усіх видів соціальної допомоги, надання пільг та інше.

УПСЗН

       організаційний відділ

       районної ради

 Постійно

4. Продовжити вивчення стану житлово-побутових умов пенсіонерів, насамперед одиноких непрацездатних осіб, з метою забезпечення їх в повному обсязі соціальними послугами.

УПСЗН,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

 

РОЗДІЛ 2

Організація соціального захисту населення району.

 

1. Забезпечувати здійснення заходів щодо реалізації політики оплати праці на підприємствах, в організаціях, установах всіх форм власності.

УПСЗН,

 районна комісія з питань

                                                                                        погашення заборгованості

                                                                                        із заробітної плати, пенсій,

 стипендій та інших

 соціальних виплат

 Постійно

2. Здійснювати контроль за забезпеченням соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці.

УПСЗН

Постійно

3. Вивчати житлово-побутові умови проживання малозабезпечених верств населення, які звертаються до управління праці та соціального захисту населення.

УПСЗН,

районна комісія по наданню матеріальної допомоги на 2013 рік

4. Заохочувати активістів ветеранського та волонтерського руху, учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни, визволителів міста Житомира, відзначаючи їх внесок у громадське життя району.

 Райвиконком,

 УПСЗН

 2013 рік

5. Вживати заходи щодо забезпечення інвалідів, учасників війни санаторно-курортними путівками, технічними та іншими засобами реабілітації.

УПСЗН

2013 рік

6. Сприяння працевлаштуванню та навчанню інвалідів.

УПСЗН

2013 рік

7. Організувати безоплатне забезпечення твердим побутовим паливом (відходами деревообробного виробництва) малозабезпечених громадян, будинки яких не газифіковані.

Райвиконком,

УПСЗН

2013 рік

8. Продовжити захист особистих і майнових прав осіб, визнаних судом недієздатними. Готувати документи та вносити пропозиції до райвиконкому щодо встановлення над ними опіки.

УПСЗН, опікунська рада райвиконкому

 Постійно

9. Забезпечити, у разі потреби, оформлення документів для влаштування в будинки-інтернати одиноких людей, інвалідів. Оформлення документів на виплату відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни.

УПСЗН

                                                Постійно

10. Здійснювати нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій.

 

 

УПСЗН                                Постійно

11. Продовжити роботу по встановленню та наданню статусу учасника війни згідно з Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, видачі пільгових посвідчень.

УПСЗН,

районна комісія по розгляду

питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни,

гарантії їх соціального захисту”

2013 рік

12. Продовжувати оформлення документів інвалідам для забезпечення їх автотранспортом, виплатою грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

УПСЗН

2013 рік

13. Забезпечити участь у роботі державних комісій з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів з питання облаштування соціальними пристроями об’єктів соціально-культурного та побутового призначення, з метою забезпечення доступу інвалідів, які мають вади опорно-рухового характеру у відповідності до Указу Президента України від 18 грудня 2007 р. «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

УПСЗН

2013 рік

14. Організувати в межах своєї компетенції роботу з відшкодування та надання пільг і компенсаційних виплат пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та праці, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, іншим категоріям громадян згідно з чинним законодавством.

УПСЗН

Постійно

15. Здійснювати роботу по встановленню статусів та видачу відповідних посвідчень громадянам згідно з чинним законодавством.

Райвиконком,

УПСЗН

Постійно

16. Продовжити роботу районної комісії з питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги.

 

 

 

Райвиконком                            Постійно

17. Сприяти громадянам похилого віку та лежачо-хворим в одержанні документів, необхідних для призначення окремих видів допомоги.

УПСЗН                        Постійно

18. Забезпечити призначення та виплату компенсацій і допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

УПСЗН                        Постійно

19. Забезпечити своєчасний розподіл коштів між підприємствами та організаціями району, що надходять від головного розпорядника коштів на виплату компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

УПСЗН                        Постійно

20. Проводити роботу по проведенню Міжнародних днів людей похилого віку та інвалідів.

УПСЗН                        райвиконком

                                              2013 рік

21. Співпрацювати з громадськими організаціями району у виявленні одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечених сімей, одиноких матерів, спільно проводити обстеження матеріально-побутових умов та надавати необхідну допомогу.

УПСЗН,

громадські організації

району

Постійно

22. Забезпечити своєчасне подання відомостей про громадян, які постійно нездатні самостійно пересуватися, до відділу Державного реєстру виборців районної ради.

УПСЗН

2013 рік

23. Вживати заходів в межах своєї компетенції до соціального захисту бездомних громадян.

 УПСЗН,

райвиконком,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

24. Брати участь у заходах по відзначенню державних свят та вшануванню захисників Вітчизни, учасників антифашиського опору, афганської війни, вдів загиблих воїнів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

УПСЗН, райвиконком,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

25. Забезпечити надання різних видів соціальної допомоги мешканцям району згідно з чинним законодавством.

УПСЗН

Постійно

26. Здійснювати фінансову підтримку Ради Корольовської районної організації ветеранів та Товариства інвалідів Корольовського району.

УПСЗН

2013 рік

27. Забезпечувати сприятливі умови життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

УПСЗН

2013 рік

 

Заступник голови ради                                                           М. М. Гриценко

 

 

 

Додаток 2

до рішення районної ради

 

 від ___________№________

 

Фінансове забезпечення програми

соціального захисту населення Корольовського району на 2013 рік

 

 

з/п

КФК

Назва соціальної програми

Затверджено на 2013 рік, грн.

1.

Організація соціального захисту населення

1.1

090412

Забезпечення твердим паливом (відходами деревообробного виробництва)

     5 900,00

1.2

091205

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

 407 300,00

1.3

091207

Пільги інвалідам по зору

  341 000,00

2.

Забезпечення соціальних гарантій особам, які мають право на пільги

 

 

2.1

090201,

090204,

090207,

090215

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг особам, що передбачено Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік»

 

 16 468 400,00

 

 

2.2

 

 

090202,

090208

 

Пільги на тверде паливо і скраплений газ

в тому числі:

- ветеранам війни та праці;

- постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС;

11 060,00     

 

10 040,00

 1 020,00

2.3

090414

Компенсація особам, які відповідно до ст.43 Гірничого Закону України мають право на безоплатне отримання вугілля

 9 180,00

 

3

Надання різних видів державної соціальної допомоги

3.1

 

 

090405

090406

Субсидії

в тому числі:

- на житлово-комунальні послуги

- на придбання твердого палива і скрапленого газу

4 236 060,00

 

4 231 500,00

      4 560,00

3.2

090302-

090308,

090401,

091300

 

 

Різні види державної соціальної допомоги

 

91 022 800,00

 

 

3.3

070303

Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім’ї)

    767 400,00

4

091209

Фінансова підтримка Ради Корольовської районної організації ветеранів

       15 000,00

 

5

091209

Фінансова підтримка Товариства інвалідів Корольовського району

       20 000,00

 

 

Разом:

 113 304 100,00

 

 

Заступник голови ради                                                                   М. М. Гриценко

 

 

 


УКРАЇНА

 

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

РІШЕННЯ

                                  (чотирнадцята сесія шостого скликання)            проект

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про затвердження програми

правової освіти населення

Корольовського району на 2013 рік

 

Відповідно до Указу Президента України від 18.10.01 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», Закону України «Про доступ до публічної інформації», рішення Корольовської районної ради від 30.12.10. № 22 «Про затвердження Програми стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2011-2015 роки» та з метою підвищення рівня правової культури населення району Корольовська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити програму правової освіти населення Корольовського району на 2013 рік згідно з додатком.

 

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гришко М.М. та постійну комісію з питань законності та правопорядку районної ради.

 

Голова ради                                                                                                     О.В. Соя

Додаток

до рішення районної ради

віл ___________ № _______

 

 

П Р О Г Р А М А

правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2013 рік

 

І. Загальні положення

         Правова освіта населення складає комплекс надання інформаційних, дорадчо-консультативних, виховних та навчальних заходів, спрямованих на забезпечення певного обсягу правових знань, навичок, інформаційних матеріалів, необхідних громадянам для вирішення питань життєзабезпечення, захисту прав і свобод гарантованих Конституцією України та іншими законодавчими актами.

         У сфері правової освіти громадянам гарантується знання своїх прав і свобод та вільний доступ до інформаційних джерел правової інформації.

         Метою правової освіти населення є розвиток їх правосвідомості подолання правового нігілізму, задоволення потреб у правовій інформації, залучення до участі у подальшій розбудові демократичної правової держави, профілактика правопорушень, забезпечення вільного і всебічного розвитку особистості.

 

ІІ. Основні заходи щодо реалізації програми

 

         1. Сприяти навчанню слухачів в школі місцевого самоврядування з питань правової освіти.

                                                                                   Січень-квітень,

                                                                                   жовтень-грудень 2013 року.

                                                                                   Районна МКМР з правової

                                                                                   освіти населення, управління

                                                                                   у справах сім’ї, молоді та

                                                                                   спорту міської ради

                                                                                   (за згодою)

        

         2. Проводити огляди – конкурси на кращу організацію правової освіти серед навчальних закладів розташованих в районі.

 

                                                                                    січень-травень,

                                                                                    жовтень-грудень 2013 року.

                                                                                    Районна МКМР з правової

                                                                                    освіти населення, управління

                                                                                    освіти міської ради

                                                                                    (за згодою)

         3. Організувати зустріч з мешканцями району з питань соціально-правової політики держави та про стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод людини.

                        

                                                                                  Щоквартально.

                                                                                  КВЖРЕП, Управління праці

                                                                                  та соціального захисту

                                                                                  населення районної ради,

                                                                                  Районна МКМР з правової

                                                                                  освіти населення,

                                                                                  Корольовський РВ УМВС

                                                                                        України в Житомирській області

        

          4. Забезпечити надання в межах своєї компетенції безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення через громадську приймальну районної ради.

 

                                                                                    Постійно.

                                                                                    Управління, відділи районної

                                                                                    ради, районна МКМР з

                                                                                    правової освіти

 

          5. Залучати до проведення правової дорадчо-консультативної роботи з населенням кваліфікаційних фахівців у галузі права, вчених, юристів.

 

                                                                                    Січень-грудень 2013 року.

                                                                                    Районна МКМР з правової

                                                                                    освіти населення.

                                                                                    Житомирське міське

                                                                                    управління юстиції

                                                                                    (за згодою)

        

          6. Проводити серед молоді конкурси на краще володіння правовими знаннями та сприяти діяльності молодіжних правових клубів.

 

                                                                            Травень, грудень 2013 року

                                                                             Районна МКМР з правової

                                                                             освіти населення.

                                                                              Міський центр соціальних

                                                                             служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                             (за згодою)

    

         7. Організовувати проведення «круглих столів» з правової освіти серед студентської молоді в вищих професійно-технічних училищах, ліцеях розташованих в районі.

 

                                                                           Березень, жовтень 2012 року.

                                                                           Районна МКМР з правової

                                                                           освіти населення.

                                                                           Житомирське управління

                                                                           юстиції, міський центр

                                                                           соціальних служб для сім’ї,

                                                                           дітей та молоді

                                                                           (за згодою)

                                                                                    

         8. Організовувати зустрічі, бесіди з правової освіти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

                                                                           Щоквартально.

                                                                           Районна МКМР з правової

                                                                                 освіти населення.

                                                                                 Міський центр соціальних

                                                                                 служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                                 (за згодою)

 

          9.  Запровадити проведення в організаціях, підприємствах, та закладах  виїзні засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

                                                                                   Лютий, листопад 2013 року

                                                                              Районна МКМР з правової        

                                                                              освіти населення.

 

 

Заступник голови ради                                                                       М.М. Гриценко

 

 

 

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове