Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507888
Прогноз погоди
План дiяльностi з пiдготовки проектiв регуляторних актiв - 2013 рік

 

Затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

 

5 грудня 2012 року рішенням виконавчого комітету міської ради № 499 затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.

В плані визначаються види і назви проектів регуляторних актів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів та найменування виконавчих органів, комунальних підприємств міської ради, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» кожен розроблений проект регуляторного акта оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, об’єднань підприємців.

Проект регуляторного акта разом з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщується на офіційному сайті Житомирської міської ради (www.zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність» не пізніше п’яти робочих днів з дня виходу повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акта.

Усі зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду розробником цього проекту. За результатами  розгляду розробник проекту регуляторного акта повністю або частково враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі в обговоренні регуляторних актів. Слідкуйте за повідомленнями в газеті «Місто» та на офіційному сайті міської ради.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare