Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
29.11.12 - Про надання в користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Житомир вул.Старовільська,28 Публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання
 
від_______2012 №_____
                м. Житомир
Про надання  в користування земельної ділянки
несільськогосподарського призначення за адресою
м.Житомир вул.Старовільська, 28 Публічному
акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України»
Розглянувши клопотання Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» від 15.11.2012, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 92, 123, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50 Закону України “Про землеустрій”,  Податкового кодексу України, міська рада

         ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України» (юридична адреса м.Київ, вул.Горького,127, ідентифікаційний код 00032112) для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ за адресою вул.Старовільська,28 в м. Житомирі.
2. Передати Публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України» в постійне користування земельну ділянку площею 0,1671 га для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ за адресою вул.Старовільська,28 в м. Житомирі за рахунок земель міської ради не наданих у власність і користування.
3. Категорія земель- житлової тагромадської забудови.
4. Кадастровий номер- 1810136300:09:008:0004.
5. Розмір річної плати  за користування земельною ділянкою – в розмірі земельного податку.
6. Цільове використання земельної ділянки згідно класифікації видів цільового призначення земель: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ.
7.  Публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України»:
8.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог   ст. 96 Земельного кодексу України.
8.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови   м. Житомира.
8.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому законом порядку.
9. Попередити землекористувачів, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
10.    Доручити:
10.1. Органам Держземагенції:
10.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки протягом 2-ох місяців з дня прийняття рішення;
10.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;
10.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договору оренди земельної ділянки.
11. Землекористувачу протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договору оренди земельної ділянки, виготовлення державного акту на право постійного користування землею та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
12. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
13. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                   В.М.Дебой


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове