Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5185
візитів всього: 132761
Прогноз погоди
29.11.12 - Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30.08.12 №429
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
дев’ятнадцята сесія  шостого  скликання
від_____________№_________
              м. Житомир
Про внесення  доповнень
до рішення міської ради
від 30.08.12 № 429

Відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методики  розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу (зі змінами), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.95 № 786, міська рада

 

ВИРІШИЛА:
        1.Внести доповнення до рішення міської ради від 30.08.12 № 429 «Про затвердження Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира», а саме: розділ 6 «Методика розрахунку орендної плати» Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира доповнити пунктом  6.10.7.  в наступній редакції:
 Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна бюджетними організаціями, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, державними та комунальними закладами охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, державними та комунальними телерадіоорганізаціями, редакціями державних і періодичних видань та періодичних видань, заснованих об’єднаннями громадян, державними науково-дослідними установами, навчальними закладами, трудовими і журналістськими колективами, підприємствами зв’язку, що їх розповсюджують, Товариством Червоного Хреста України та його місцевими організаціями, асоціаціями органів місцевого самоврядування із всеукраїнським статусом, а також інвалідами з метою використання під гаражі для спеціальних засобів пересування становить 1 гривню. Індексація річної орендної плати проводиться раз на рік на підставі річних індексів інфляції у строки, визначені договором оренди.
        Орендна плата у розмірі, встановленому згідно з абзацом першим цього пункту, не застосовується у разі оренди нерухомого майна для розміщення засобів масової інформації:
         рекламного та еротичного характеру;
         заснованих в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних чи фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;
         в яких понад 50 відсотків загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних засобів масової інформації;
         заснованих за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких належить виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

Міський голова                                                                                       В.М.Дебой


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове