Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145712
Прогноз погоди
28.11.12 - Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на укладання кредитного договору з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО під гарантію Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
від _______№ ______
            м. Житомир
Про надання дозволу комунальному підприємству
«Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської
ради на укладання кредитного договору з Північною
Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО
під гарантію Житомирської міської ради
З метою реалізації проекту «Впровадження інноваційних технологій в системі теплопостачання міста Житомира», відповідно до статей 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, статей 26, 60, 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 року №541 «Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради (надалі – «Позичальник»), що знаходиться за адресою вул. Київська, 48, м. Житомир, 10014, Україна, на укладання кредитного договору (надалі – «Договір») з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО (надалі – «Кредитор») під гарантію Житомирської міської ради (надалі – «Гарант»), згідно з наведеними нижче істотними умовами:
1.1. Назва інвестиційного проекту, для реалізації якого залучається кредит під місцеву гарантію: «Впровадження інноваційних технологій в системі теплопостачання міста Житомира».
1.2. Обсяг та валюта кредиту: 291 210,0 (двісті дев’яносто одна тисяча двісті десять) євро.
1.3. Строк кредиту: 9 років, упродовж яких кредит має бути повністю погашений рівними щоквартальними платежами (32 платежі), з урахуванням пільгового періоду 1 рік.
1.4. Відсоткова ставка за користування залученими коштами: 6% річних (фіксована ставка).
1.5. Сплата відсотків за користування кредитом здійснюється у строки та разом з платежами з погашення кредиту, згідно з умовами, встановленими Договором між Позичальником та Кредитором.
1.6. Опис та вартість забезпечення боргових зобов’язань Позичальника: відповідно до умов Договору кредит надається без майнового забезпечення.
2. Надати Кредитору місцеву гарантію з метою гарантування виконання зобов’язань Позичальника відповідно до Договору між Позичальником і Кредитором, укладеного на умовах, визначених в пункті 1 цього рішення.
2.1. Форма надання місцевої гарантії: укладення договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Гарантом та Кредитором.
2.2.  Строк надання гарантії: на період дії Договору, укладеного між Позичальником та Кредитором, що становить 9 років.
3. Доручити Житомирському міському голові Дебою В.М. від імені міської ради укласти з Кредитором договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту.
4. Встановити розмір плати за надання гарантії: 1 (одна) гривня у місяць на весь термін дії укладеного договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту.
5. Визначити, що відсутня необхідність надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за договором про погашення заборгованості Позичальника перед Гарантом.
6. Доповнити п. 13 рішення міської ради від 29.12.11 №271 «Про міський бюджет на 2012 рік» із змінами абзацом наступного змісту:
«Установити граничний обсяг надання гарантій на 2012 рік у сумі   103 557 705 (сто три мільйони п’ятсот п’ятдесят сім тисяч сімсот п’ять) грн.».
7. Щорічно передбачати в міському бюджеті кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань протягом строку погашення та обслуговування кредиту.
8. Надати дозвіл Позичальнику на отримання гранту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО, шляхом укладання договору гранту відповідно до таких умов:
8.1. Обсяг та валюта гранту: до 291 210,0 (двісті дев’яносто одна тисяча двісті десять) євро.
8.2. Мета гранту: реалізація  проекту «Впровадження інноваційних технологій в системі теплопостачання міста Житомира».
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

Міський голова                                  В. М. Дебой 
17.12.2012 Внесено зміни ЗАВАНТАЖИТИ


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове