Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477298
Прогноз погоди
До уваги платників податків

 

До уваги платників податків

Інформуємо, що при ДПС України працює інформаційно-довідковий центр, за допомогою якого можна отримати роз‘яснення з питань податкового та валютного законодавства. Платники податків мають можливість отримувати уніфіковані відповіді на запитання у зручний для них час, з найменшими затратами часу та коштів. Консультаційні послуги надаються по багатоканальному телефону 0-800-501-007 з 8:00 до 20:00, крім суботи та неділі.

Для зручності платників запитання факсом або електронною поштою приймаються цілодобово, без вихідних, а відповіді на них надаються протягом одного робочого дня.

Інформаційно-довідкові послуги надаються з використанням Єдиної бази податкових знань, яка містить понад 10 тис. уніфікованих відповідей на запитання.

Також, цілодобово на e-mail idd@sta.gov.ua. можна відправляти запити з питань застосування податкового законодавства.

Повна інформація про діяльність інформаційно-довідкового центру ДПС України розміщена на веб-сайті ДПС України – www.sts.gov.ua та на веб-сайті ДПС у Житомирській області - www.zt.sts.gov.uaВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare