Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132155
Прогноз погоди
25.10.12 - Про надання в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Житомир вул.Черняховського,102-а Релігійній громаді Української Православної церкви Київського Патріархату (Парафія Свято-Юріївська Козацька)
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
Вісімнадцята сесія шостого скликання

 

від_______2012 №_____
                м. Житомир
Про надання  в постійне користування
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення за адресою м. Житомир
вул.Черняховського,102-а Релігійній громаді Української
Православної церкви Київського Патріархату
(Парафія Свято-Юріївська Козацька)
 
Розглянувши клопотання Релігійної громади Української Православної церкви Київського Патріархату (Парафія Свято-Юріївська Козацька) від 12.09.2012, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 92, 123, 125, 126, 142 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50 Закону України “Про землеустрій”,  Податкового кодексу України, міська рада
         ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви Київського Патріархату (Парафія Свято-Юріївська Козацька), юридична адреса м.Житомир, вул.Черняховського,102-а, ідентифікаційний код 35021380, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул.Черняховського,102-а в м. Житомирі.
2. Передати Релігійній громаді Української Православної церкви Київського Патріархату (Парафія Свято-Юріївська Козацька) в постійне користування земельну ділянку площею 0,2692 га, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул.Черняховського,102-а в м. Житомирі за рахунок земель міської ради не наданих у власність і користування.
3. Категорія земель- житлової та громадської забудови.
4. Цільове використання земельної ділянки згідно класифікації видів цільового призначення земель: для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ-03.04).
5. Розмір річної плати за користування земельною ділянкою - в розмірі земельного податку.
6.  Релігійній громаді Української Православної церкви Київського Патріархату (Парафія Свято-Юріївська Козацька):
6.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог   ст. 96 Земельного кодексу України.
6.2. Звернутися у встановленому  законом порядку протягом одного місяця з дня прийняття даного рішення щодо виготовлення державного акту на право постійного користування землею та протягом двох місяців з дня прийняття даного рішення провести його державну реєстрацію.
6.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
6.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови   м. Житомира.
6.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому законом порядку.
7. Попередити землекористувачів, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.

8.    Доручити органам Держкомзему:
8.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки протягом 2-ох місяців з дня прийняття рішення;
8.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;
9. У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку державного акта на право постійного користування землею, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в Державну інспекцію сільського господарства в Житомирській області.
10. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
11. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                   В.М.Дебой

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове