Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132395
Прогноз погоди
25.10.12 - Про вилучення, надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м.Житомир вул. Щорса,96 фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
Вісімнадцята  сесія шостого скликання

від_______2012 №_____
                м. Житомир

Про вилучення, надання  в оренду
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення за адресою м.Житомир вул. Щорса,96
фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу
Розглянувши клопотання ФОП Деркач С.І. від 05.07.2012, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 92, 123, 125, 126, 142 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50 Закону України “Про землеустрій”,  Податкового кодексу України, міська рада

         ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з постійного користування Житомирського агротехнічного коледжу (вул.Щорса,96, м.Житомир), частину земельної ділянки площею 0,9552 га по вул.Щорса,96 (державний акт на право постійного користування землею від 08.05.2003 №3, постанова Корольовського районного суду м.Житомира від 10.01.2011). Залишити в користуванні за Житомирським агротехнічним коледжом земельну ділянку по вул.Щорса,96 площею 28,1071 га.
2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою вул.Щорса,96 в м. Житомирі.
3. Передати фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу в оренду  терміном на 5 років земельну ділянку площею 0,9552 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою вул.Щорса,96 в м. Житомирі за рахунок земель міської ради не наданих у власність і користування (вилучено згідно пункту 1).
4. Категорія земель - житлової та громадської забудови.
5. Кадастровий номер-1810136300:05:021:0023.
6. Цільове використання земельної ділянки згідно класифікації видів цільового призначення земель: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02).
7. Розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою встановити в сумі 68602 грн. 30 коп. (шістдесят вісім тисяч шістсот дві грн. 30 коп.) в рік;
Коефіцієнт співвідношення орендної плати до земельного податку при цьому становить 3,000.
8.  Фізичній особі-підприємцю Деркачу Сергію Івановичу:
8.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог   ст. 96 Земельного кодексу України.
8.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови   м. Житомира.
8.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому законом порядку.
9. Попередити землекористувачів, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
10.    Доручити:
10.1. Органам Держкомзему:
10.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки протягом 2-ох місяців з дня прийняття рішення;
10.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;
10.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.
11. Землекористувачу протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договору оренди земельної ділянки та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договору оренди земельної ділянки управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в Державну інспекцію сільського господарства в Житомирській області.
12. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
13. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                   В.М.Дебой  
 
29.10.12 - Внесено зміни Завантажити

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове