Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132382
Прогноз погоди
25.10.12 - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
Вісімнадцята  сесія шостого скликання
 
від_______2012 №_____
                м. Житомир
 
Про надання дозволу на складання проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок та технічної документації
із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок юридичним та фізичним особам
Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”, ст. 6, 7, Закону України “Про оренду землі”,  міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл:
1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно додатка 1 (пункти з 1 по 26).
Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Термін дії дозволу 1 рік.
1.2. На складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок відповідно до додатка 2 (пункти з 1 по 9).
1.3. ТОВ «Брістоль Менеджмент» (м.Київ, вул.Голосіївська,7, ідентифікаційний код 33097276), на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, при поділі чи об’єднанні земельної ділянки загальною площею 0,1709 га, з них: земельна ділянка №1 площею- 0,0718 га, земельна ділянка №2 площею 0,0991 га за адресою м.Житомир      вул. Хлібна,27 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Підстава:Клопотання від 04.10.2012.
2.  Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
3. Заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
Склад, зміст і правила оформлення кожного виду документації із землеустрою регламентуються відповідною нормативно-технічною документацією з питань здійснення землеустрою.
4. Юридичним та фізичним особам надати до міської ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для затвердження їх на сесії міської ради та подальшого оформлення права користування земельними ділянками.
5. Відмовити ФОП Вознюк  В.І. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  за адресою вул.Шевченка,12-а.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Міський голова                                                                                     В.М.Дебой  
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове