Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70654
Прогноз погоди
23.10.12 - Про припинення архітектурно-планувального бюро при управлінні містобудування та архітектури шляхом ліквідації

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

вісімнадцята сесія шостого скликання

 

від ______________ № ______

 

 

Про  припинення  архітектурно-

планувального бюро при управлінні

містобудування   та   архітектури

шляхом ліквідації

 

 

        Відповідно до ст. 104 Цивільного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Припинити архітектурно-планувальне бюро при управлінні містобуду-вання та архітектури шляхом ліквідації.

        2.Призначити ліквідатором архітектурно-планувального бюро при управ-лінні містобудування та архітектури Лонську Марію Василівну (ідентифікаційний код 17113095).

       3. Зобов’язати ліквідатора надати державному реєстратору неохідні документи щодо припинення архітектурно-планувального бюро при управлінні містобудування та архітектури згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Вимоги кредиторів приймаються упродовж двох місяців від дати публікації оголошення в Бюлетені державної реєстрації.

       4. Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 23.06.10 № 1262 «Про припинення діяльності архітектурно-планувального бюро при управлінні містобудування та архітектури шляхом приєднання до комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира», від 07.12.11 № 252 «Про внесення змін до п.2 рішення міської ради від 23.06.10 № 1262».

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

 

 

Міський голова                                                                                    В.М. Дебой 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.