Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
23.10.12 - Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
Вісімнадцята сесія шостого скликання
 
від _______№ ______
            м. Житомир
Про надання дозволу комунальному підприємству
«Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради
на укладання кредитного договору з Європейським банком
реконструкції та розвитку під гарантію Житомирської міської ради

З метою реалізації проекту «Розвиток системи теплопостачання м. Житомира», відповідно до статей 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, статей 26, 60, 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 року №541 «Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради (надалі – «Позичальник»), що знаходиться за адресою вул. Київська, 48, м. Житомир, 10014, Україна, на укладання кредитного договору (надалі – «Договір») з Європейським банком реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») під гарантію Житомирської міської ради (надалі – «Гарант»), згідно з наведеними нижче істотними умовами:
1.1. Назва інвестиційного проекту, для реалізації якого залучається кредит під місцеву гарантію: «Розвиток системи теплопостачання м. Житомира».
1.2. Обсяг та валюта кредиту: 10 000 000 (десять мільйонів) євро.
1.3. Строк кредиту: 10 років, упродовж яких кредит має бути повністю погашений рівними піврічними платежами, з урахуванням трирічного пільгового періоду.
1.4. Відсоткова ставка за користування залученими коштами дорівнює сумі:
а) маржі 6 відсотків, що може бути зменшена в залежності від суверенного кредитного рейтингу України, кредитного рейтингу міста та досягнення Позичальником показників тарифів, зборів платежів, коефіцієнта обслуговування боргу, задовольняючих Банк, але не нижче від 3,5 відсотків;
б) міжбанківської ставки EURIBOR за відповідний період нарахування відсотків.
1.5. Сплата відсотків за користування кредитом здійснюється у строки та разом з платежами з погашення кредиту, згідно з умовами, встановленими Договором між Позичальником та Банком.
1.6. Опис та вартість забезпечення боргових зобов’язань Позичальника: відповідно до умов Договору кредит надається без майнового забезпечення.
2. Надати Банку місцеву гарантію з метою гарантування виконання зобов’язань Позичальника відповідно до Договору між Позичальником і Банком, укладеного на умовах, визначених в пункті 1 цього рішення.
2.1. Форма надання місцевої гарантії: укладення договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Гарантом та Банком.
2.2.  Строк надання гарантії: на період дії Договору, укладеного між Позичальником та Банком, що становить 10 років.
3. Доручити Житомирському міському голові Дебою В.М. від імені міської ради укласти з Банком договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту.
4. Встановити розмір плати за надання гарантії: 1 (одна) гривня у місяць на весь термін дії укладеного договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту.
5. Визначити, що відсутня необхідність надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за договором про погашення заборгованості Позичальника перед Гарантом.
6. Доповнити п. 13 рішення міської ради від 29.12.11 №271 «Про міський бюджет на 2012 рік» із змінами абзацом наступного змісту:
«Установити граничний обсяг надання гарантій на 2012 рік у сумі   100 500 000 (сто мільйонів п’ятсот тисяч) грн.».
7. Щорічно передбачати в міському бюджеті кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань упродовж строку погашення та обслуговування кредиту.
8. Надати дозвіл Позичальнику на отримання гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (надалі – «Фонд») шляхом підписання договору гранту з Банком відповідно до таких умов:
8.1. Обсяг та валюта гранту: до 5 000 000 (п’ять мільйонів) євро.
8.2. Мета гранту: реалізація  проекту «Розвиток системи теплопостачання м. Житомира».
9. Рішення міської ради від 27.12.11 №263 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на отримання кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку» під гарантію Житомирської міської ради» визнати таким, що втратило чинність.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                  В. М. Дебой


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове