Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400029
Прогноз погоди
Рішення двадцять восьмої сесії п'ятого скликання від 29.12.08 р. №838 "Про заборону розміщення та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
РІШЕННЯ
Двадцять восьма сесія п’ятого скликання

 

від 29.12.08 № 838

Про заборону розміщення та
функціонування закладів розважального
і грального бізнесу , а також обмеження
режиму роботи закладів ресторанного
господарства, розташованих в житлових
будинках
.

Враховуючи необхідність захисту населення від шкідливого впливу шуму, додержання тиші в населених пунктах , зняття соціальної напруги, дотримання правопорядку на території міста, чисельні звернення мешканців та керуючись Законами України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, “Про охорону дитинства”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА :
1. Заборонити розміщення закладів розважального та грального бізнесу в житлових будинках і обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках , до 22-00 години.
2. Дозволи на розміщення закладів розважального та грального бізнесу в житлових будинках , видані до набрання чинності даного рішення , вважати такими, що втратили чинність і підлягають скасуванню.
3. Режим роботи закладів ресторанного господарства в житлових будинках ( після 22-00 годин ), погоджений до набрання чинності даного рішення , вважати таким, що втратив чинність та підлягає переоформленню.
4. Начальникам Богунського та Корольовського РВ УМВС України в Житомирській області Бенедюку В.Г., Костику В.В взяти під особистий контроль функціонування закладів грального та розважального бізнесу, а також дотримання режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках , та не надавати погодження на режим роботи закладів ресторанного господарства після 22-00 години.
5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради дане рішення довести до відома населення міста через засоби масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Заінчковського І.А.


Міський голова В.Т.Шелудченко

 

РІШЕННЯ
п’ята сесія шостого скликання

 

від 14.07.11  № 149
 

Про внесення змін в рішення міської ради від 29.12.08 №838 «Про заборону розміщення
та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмеження
режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках»

 

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в назву та пункт 1  рішення міської ради від 29.12.08 №838 «Про заборону розміщення та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства (громадського харчування), розташованих в житлових   будинках», а саме:

1.1 назву рішення викласти в такій редакції:  «Про обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства (громадського харчування), в житлових   будинках»;
1.2 пункт 1 рішення викласти в такій редакції: «Обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства (громадського харчування), розташованих в житлових будинках, до 22-00 години».

2. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 2 рішення міської ради від 29.12.08 №838 «Про заборону розміщення та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства (громадського харчування),  розташованих в житлових   будинках».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради       Семенець Г.В.

 

Міський голова       В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове