Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 133
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402489
Прогноз погоди
Рішення виконавчого комітету від 03.10.12 №416 "Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 03.10.12 №416
      м. Житомир
Про впорядкування розгляду деяких
питань  у  сфері  містобудування
та   архітектури   у місті  Житомирі
На підставі законів України “Про регулювання містобудівної діяльності”; “Про архітектурну діяльність”,  п.5 ч.1 ст.28, п.7 ч.1 ст.30 та ст.31 “Про місцеве самоврядування в Україні” “Про благоустрій населених пунктів“, Цивільного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.11 №244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“, рішення Житомирської міської ради від 29.03.12 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі» та інших нормативних актів, які регулюють питання у сфері містобудівної діяльності, спрямованих на забезпечення сталого розвитку організаційної основи містобудівної діяльності, виконавчий комітет міської ради:
ВИРІШИВ:
1. Затвердити:
1.1. Порядок розгляду питань щодо проведення реконструкції, капітального ремонту вбудовано-прибудованих приміщень і житлових квартир, виведених з житлового фонду, а також окремо розміщених об’єктів містобудування зі зміною функціонального призначення, згідно з додатком 1.
1.2. Порядок надання згоди на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників, згідно з додатком 2.
1.3. Порядок надання згоди на внутрішнє перепланування (переобладнання) власних приміщень (квартир), індивідуальних житлових будинків, згідно з додатком 3.
1.4. Правила з впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, згідно з додатком 4.
2. Замовникам, у разі необхідності видалення (знесення) зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, при розміщенні об’єктів містобудування, звернутись до виконавчого комітету Житомирської міської ради для обстеження та сплати відновної вартості зелених насаджень, у встановленому законом порядку.
3. Вважати такими, що втратили чинність:
3.1 Рішення  виконавчого комітету  Житомирської  міської  ради  від  28.08.97 № 469 «Про затвердження «Положення про надання дозволу на тимчасове розташування збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників в м. Житомирі», у зв’язку з чим заявникам/власникам упродовж року з дня набрання законної сили Порядку, зазначеного в п.1.2 цього рішення, звернутись до виконавчого комітету Житомирської міської ради для приведення у відповідність дозвільної документації. У разі незвернення упродовж встановленого терміну, видані документи вважаються такими, що втратили чинність та гаражі підлягатимуть знесенню у відповідності до вимог чинного законодавства України.
3.2  Рішення  виконавчого комітету  Житомирської  міської  ради  від 31.08.98 № 469 «Про Положення про порядок влаштування балконів у квартирах на перших поверхах існуючих багатоповерхових жилих будинків в м. Житомирі», у відповідності до вимог п.8.14 ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.07.09 № 295.
4. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради (Білобровець О.М.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
5. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації, окрім п.1.4 цього рішення, який набере чинності з моменту набрання чинності рішень Житомирської міської ради та виконавчого комітету Житомирської міської ради  про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

 

Міський голова                                  В.М.Дебой

 

Рішення виконавчого комітету міської ради від 16.04.2014 №116 "Про внесення доповнень в рішення міськвиконкому від 03.10.2012 №416" Завантажити 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове