Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508543
Прогноз погоди
Отримання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою мешканцям Богунського району м. Житомира

 

Отримання пільг та субсидії  на придбання

твердого палива  та скрапленого газу

готівкою мешканцям

Богунського району м. Житомира

 

         Для забезпечення соціальних гарантій в державі значна увага приділяється підвищенню адресності надання пільг та субсидій населенню.

Першим кроком у цьому напрямку стало призначення пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі.

Статтею 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2001р. №1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» та від 31 січня 2007р. №77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам» регламентовано порядок призначення субсидій та пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою.

18 травня 2012р. на виконання вищезазначених постанов та постанови КМУ від 23.04.2012р. №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетом» розпорядженням голови Житомирської ОДА за №171 затверджено мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, граничні показники вартості тонни вугілля,  балону скрапленого газу та Порядком виплати коштів для надання населенню субсидій та пільг готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Виходячи з цього в 2012 році:

- пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу надаватимуться із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство на рік, а особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України, - із розрахунку вартості 3,1 тонни вугілля на побутові потреби на домогосподарство на рік.

Граничний  показник  вартості  1 тонни  твердого  палива   становить   950,00грн.,  1 балону скрапленого  газу  –  121,88 грн.

 

Для  громадян, які  відповідно до   чинного  законодавства  мають  право   на:

 

100 % пільгу, готівка призначається  у  розмірі :

-         тверде  паливо – 950,00 грн.

-         скраплений  газ – 121,88 грн.

 

75 %  пільгу, готівка призначається  у  розмірі :

-         тверде  паливо – 712,50 грн.

-         скраплений  газ – 91,41 грн.

 

50 %  пільгу, готівка призначається  у  розмірі :

-         тверде  паливо – 475,00 грн.

-         скраплений  газ – 60,94 грн.

Субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу надаватимуться із розрахунку:

- тверде паливо – дві тонни на домогосподарство;

- скраплений газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

Для призначення субсидій та пільг особи, які мають на них право відповідно до чинного законодавства, звертаються до управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Житомир, вул. Перемоги, 55 з відповідною заявою, до якої додають довідку з КВЖРЕПу про наявність у житловому приміщенні пічного опалення.

         На підставі поданих документів управління праці та соціального захисту населення  здійснює призначення пільг готівкою.

При надходженні коштів з державного бюджету проводиться виплата призначених пільг та субсидій на тверде паливо та скраплений газ через державні підприємства зв’язку або установи банків, за бажанням громадянина.

Призначення та виплата  пільг та субсидії на тверде паливо і скраплений газ готівкою проводиться один раз на рік.

 

 

Телефони для довідок:

 

з питань призначення субсидій -   42-50-25,

 

з питань призначення пільг  -  42-50-09.

 

Заступник начальника управління

Лутай В.В.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare