Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148643
Прогноз погоди
31.07.12 - Про проведення земельних торгів у формі аукціону в м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
          сесія шостого скликання
 
 
від _______2012 № ____
          м. Житомир
Про проведення земельних торгів
у формі аукціону в м. Житомирі

 

З метою забезпечення ефективного використання міського земельного фонду у ринкових умовах, залучення додаткових коштів до міського бюджету для реалізації програм соціально-економічного, житлового та інфраструктурного розвитку міста, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", рішень Житомирської міської ради: від 02.06.04 № 375 «Про продаж земельних ділянок на конкурентних засадах в м. Житомирі»,  від 21.11.2007 № 440 «Положення про порядок продажу вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону в         м. Житомирі» та від 29.03.12р. № 345 «Про надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу  на
 
ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та технічний паспорт земельної ділянки за адресою .., затвердити зазначену земельну ділянку для продажу на земельних торгах в м.Житомирі.
2. Провести в м. Житомирі у ________ 2012 року  земельний аукціон.
3. Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради (заступник начальника управління Лалименко Є.В.) та управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища (начальник управління Борис Т.О.)  організувати проведення земельного аукціону.
Переможцю аукціону сплатити відновну вартість зелених насаджень, що ростуть  на земельній ділянці.
4. Затвердити цільове використання, особливі умови та стартову ціну земельної ділянки, призначеної для продажу на земельних торгах у формі аукціону згідно додатку.
 
5. Продати земельну ділянку Переможцю аукціону за результатами аукціонних торгів.
6. Доручити першому заступнику Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.  укладати від імені міської ради угоди з учасниками аукціону.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.                      

 

 
Міський голова                    В.М. Дебой


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове