Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71820
Прогноз погоди
31.07.12 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
                                             сесія шостого скликання
від_______2012 №_____
                м. Житомир
Про поновлення договорів
оренди земельних ділянок
Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 93, 98, 102, 120, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”,  ст. 19, 21, 33, 34 Закону України “Про оренду землі”, рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:
1.  Поновити договори оренди земельних ділянок шляхом укладання договорів оренди землі відповідно додатку 1  (кількість землекористувачів - 7) у зв'язку із затвердженням типової форми договору оренди землі, згідно із рішенням міської ради від 07.10.11 №195 «Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 № 956».
2.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, надати в оренду земельну ділянку відповідно додатку 2 (кількість землекористувачів - 8).
3.  Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) у разі відсутності технічної документації протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
Після виготовлення даної документації, протягом двох місяців зареєструвати правовстановлюючі документи.
У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок чи державних актів на право постійного користування землею, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області.
Землекористувачам, за два місяця до закінчення терміну дії договорів оренди, звернутися до міської ради щодо продовження договорів оренди.
4.    Доручити:
4.1. Органам Держкомзему:
4.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;
4.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;
4.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.
5.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну користування земельною ділянкою, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням,  або продовжити термін користування.
6. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.