Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5213
візитів всього: 148630
Прогноз погоди
31.07.12 - Про затвердження Статуту Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді у новій редакції
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
                      сесія  шостого  скликання
 
від _____________№ _______
            м. Житомир

 

Про затвердження Статуту
Житомирської міської
комунальної рятувальної
служби на воді у новій редакції

 
З метою вирішення завдань щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій (подій), проведення пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, пов’язаних з рятуванням життя, охороною здоров’я людей на водних об’єктах міста, відповідно до статті 17 Закону України «Про аварійно-рятувальні служби», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пункту 2 рішення міської ради від 24.04.12 № 356 «Про затвердження Примірного статуту комунального підприємства Житомирської міської ради та Примірного статуту комунальної установи Житомирської міської ради», міська рада

 

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Статут Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді у новій редакції згідно з додатком.
2. Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Дідківському М.В. забезпечити подання Статуту Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді на погодження до Міністерства надзвичайних ситуацій України.
3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення міської ради від 24.04.02 № 13 «Про утворення Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та затвердження статуту».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М.П..

 


Міський голова                                                                           В.М. Дебой
 
13.08.12 - Внесено змыни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове