Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132382
Прогноз погоди
30.07.12 - Про внесення та затвердження змін до Положення про Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
шістнадцятої сесії шостого скликання

 
від ___________ № ___________
м. Житомир

Про внесення та затвердження
змін до Положення про
Житомирський міський центр
соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.05.2012 №489 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2004 №1126», відповідно до Положення про Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.12.2009 №1120 та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
  ВИРІШИЛА:
1. Внести та затвердити зміни до діючого Положення про Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді згідно з додатком.
2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Міський голова                                                                                         В.М. Дебой
                                                                                        Додаток
до  рішення  міської  ради
від ___________ № ______

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Житомирський міський центр
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
(є невід’ємною частиною Положення)

 

 

У тексті Положення про Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді слова «Мінсім’ямолодьспорт» та «Держсоцслужба» в усіх відмінках замінити словом «Мінсоцполітики», виклавши пункти 2, 9.1, 17, 18 в наступній редакції:
«2. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, рішеннями міської ради, виконкому, розпорядженнями міського голови, іншими нормативно-правовими актами органів державної влади та місцевого самоврядування, а також цим Положенням.»
«9. Центр має право:
1) вносити  Мінсоцполітики, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування пропозиції щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.»
«17. Умови оплати праці працівників Центру затверджуються Мінсоцполітики за погодженням з  Мінфіном.»
«18. Штатна чисельність працівників Центру встановлюється згідно з державними соціальними стандартами і нормативами, що затверджені Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном».

Секретар міської ради                                                                    Н.П. Леонченко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове