Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148649
Прогноз погоди
12.06.12 - Про прийняття в комунальну власність міста безгосподарної кабельної мережі та безоплатну її передачу на баланс Житомирського РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»

УКРАЇНА
                            ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

    
        РІШЕННЯ
п’ятнадцята сесія шостого скликання
          
від _________________ № ________
             м. Житомир
Про прийняття в комунальну
власність міста безгосподарної
кабельної мережі та безоплатну її
передачу на баланс Житомирського
РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»

Розглянувши звернення ТОВ «Інвест - Плюс» від 23.05.2012р. №50 про прийняття в комунальну власність міста  безгосподарної кабельної мережі та про передачу її на баланс Житомирського РЕМ ПАТ “ЕК «Житомиробленерго»”,  з  метою  кваліфікованого  технічного обслугову-вання, утримання в технічно-справному стані  об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж,   відповідно до Закону України “Про електроенергетику”, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності міста безгосподарну кабельну електричну мережу КЛ-10кВ ПС «Західна» ТП 34 з подальшою безоплатною передачею її на баланс та експлуатаційне обслуговування Житомирському РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».
   2. Рекомендувати Житомирському РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробл-енерго» /директор Гуцало А. А./:
  3.1. Безоплатно прийняти на баланс у місячний термін з дня прийняття рішення кабельну електромережу вказану в п.1 цього рішення.
       3.2. Забезпечити необхідну технічну реконструкцію прийнятої кабельної електромережі, належне утримання та планово-профілактичне обслугову-вання у відповідності з вимогами чинного законодавства.                           
       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П..

 

Міський   голова                                                                           В. М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове