Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179943
Прогноз погоди
22.05.12. - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Проект Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від_______2012 №_____

           

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам

           

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”, ст. 6, 7, Закону України “Про оренду землі”,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл:

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до додатка 1 (пункти з 1 по 18).

Цільове використання та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленої документації із землеустрою.

1.2. На складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок відповідно до додатка 2 (пункти з 1 по 2).

 

 

2.  Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

 

 

3. Юридичним та фізичним особам надати до міської ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для затвердження їх на сесії міської ради та подальшого оформлення права користування земельними ділянками.

           

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                     В.М.Дебой  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове