Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145675
Прогноз погоди
23.03.12 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія шостого скликання

 

 

від_______2012 №_____

                м. Житомир

 

Про поновлення договорів

оренди земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 93, 98, 102, 120, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”,  ст. 19, 21, 33, 34 Закону України “Про оренду землі”, рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, надати в оренду земельні ділянки відповідно додатку 1 (кількість землекористувачів -  4 (чотири)).

2.  Поновити договори оренди земельних ділянок шляхом укладання договорів оренди землі відповідно додатку 2 (кількість землекористувачів -  4 (чотири)) у зв'язку із затвердженням типової форми договору оренди землі, згідно із рішенням міської ради від 07.10.11 №195 «Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 №956».

3. Відмовити Житомирській міській громадській організації городницькому товариству «Авіатор» в продовженні договору оренди земельної ділянки за адресою вул.Авіаторів, 9 для ведення городництва.

Підстава: Висновок управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 17.08.2011 №728/12.

4.  Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) у разі відсутності технічної документації протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Після виготовлення даної документації, протягом двох місяців зареєструвати правовстановлюючі документи.

У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок чи державних актів на право постійного користування землею, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи Держкомзему.

5.    Доручити:

5.1. Органам Держкомзему:

5.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;

5.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;

5.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.

6.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну користування земельною ділянкою, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням,  або продовжити термін користування.

7. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой

 

 ДОДАТКИ

 

Внесено зміни від 23.04.12Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове