Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
23.03.12 - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам та продовження терміну дії рішень міської ради

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія шостого скликання

 

від_______2012 №_____

                                                                                                                        

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання проектів

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок та технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок юридичним та фізичним

особам та продовження терміну дії рішень

міської ради

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись                 ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”, ст. 6, 7, Закону України “Про оренду землі”,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл:

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до додатка 1 (пункти з 1 по 13).

Цільове використання та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленої документації із землеустрою. Попередити заявників про те, що Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть відповідальності за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених технічною документацією із землеустрою.

1.2. На складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок відповідно до додатка 2 (пункти з 1 по 3).

1.3. ПАТ «Житомир-Авто» на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, при поділі чи об’єднанні земельної ділянки, площею 1,3548 га, за адресою: м. Житомир, Київське шосе,143.

2.  Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

3. Юридичним та фізичним особам надати до міської ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для затвердження їх на сесії міської ради та подальшого оформлення права користування земельними ділянками.

4. Продовжити термін дії рішення міської ради від 24.12.2008 №819 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відведення та встановлення зовнішніх меж земельних ділянок на яких розташовані об’єкти нерухомого майна юридичним та фізичним особам» в частині надання дозволу ОСББ «Добрий господар» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Щорса,41 в м.Житомирі.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                     В.М.Дебой

 

 

ДОДАТКИ

 

Зміни внесено 23.04.12Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове