Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 508525
Прогноз погоди
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

 

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

 

Відповідно до статті  16  Закону  України  "Про  державну допомогу сім'ям з дітьми" допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому  порядку  опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків,  позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи  з інших причин залишилися без батьківського піклування   та   відповідно   до   законодавства  набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського  піклування.

Допомога  на  дітей,  над  якими  встановлено  опіку  чи піклування,  призначається в розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку. У разі коли на дитину виплачуються пенсія,  аліменти,  стипендія,  державна допомога,  розмір допомоги на дитину,  над якою  встановлено  опіку  чи  піклування, визначається  як  різниця  між  двома  прожитковими мінімумами для дитини  відповідного  віку   та   розміром   призначених   пенсії, аліментів,   стипендії,  державної  допомоги.  Розмір  призначених пенсії,  аліментів,  стипендії, державної допомоги враховується як середньомісячний розмір зазначених виплат,  одержаних на дитину за попередні шість календарних місяців.

Для  одержання  допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, органу праці та соціального захисту населення подаються такі документи:

1) заява опікуна чи піклувальника про  призначення  допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2)  копія  рішення  органу  опіки  та піклування або суду про встановлення  опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою  батьківського  піклування;

3) копія свідоцтва про народження дитини;

4)  довідка  з місця проживання заявника про склад сім'ї;

5)  довідки про місячні розміри пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги, що одержує на дитину опікун чи піклувальник.

Допомога  на  дітей,  над  якими  встановлено  опіку  чи піклування,   призначається   на   шість   місяців.   Питання  про продовження  виплати  допомоги  вирішується  на  підставі заяви та довідок   про   місячні   розміри  пенсії,  аліментів,  стипендії, державної допомоги, що одержує опікун чи піклувальник на дитину. Допомога  на  дітей,  над  якими  встановлено  опіку  чи піклування,  призначається  з  місяця, в якому була подана заява з усіма Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare