Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 88
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542620
Прогноз погоди
Звіт депутата-мажоритарника Величка Олександра за 2011 рік

Масштабні проекти в нашому окрузі. 2011 рік

 

Капітально відремонтовано покрівлю будинку по вулиці Котовського, 80;

Вирішено проблему 20-річної давнини - заасфальтовано в межах 80 квадратних метрів двору будинку по вулиці Котовського 105. В ході зустрічей із керівництвом міста та відповідних комунальних служб питання було вирішено: залучено бюджетні кошти, під час виконання робіт повністю замінено комунікаційні мережі, які прокладені у дворі під землею, відновлені зливи для води, заасфальтовано величезний двір будинку 105, а з ним і двори сусідніх 103 та 103-в по вулиці Котовського.

Асфальтування дворів: Котовського, 103 та  103В.

Асфальтування в’їзду у двір Котовського, 62, де була завжди калюжа, і діти, що йшли до школи мусили виходити на дорогу.

Вирівняно грейдером та засипано щебенем (відсівом) дорогу в пров. Зенітному, де цілий рік стояли непрохідні калюжі.

Завдяки побажанням жителів саме нашого округу та моєму тиску на керівництво ТТУ, добився відновлення тролейбусного маршруту № 4-а, що тепер курсує по вул. Котовського, як раніше. Сам ним користуюсь.

 

Робота в комісіях. 2011 рік

Комісія з відбору об’єктів для капремонту в місті: мною подано близько двох десятків об’єктів округу, що потребують негайного ремонту. Один з них вдалося відстояти (дах на Котовського, 80). Це небагато, але це – наша перемога, бо коштів катастрофічно не вистачає.

Комісія, що надає дозвіл на відключення від центрального тепло - і водопостачання та встановлення індивідуального опалення: я усіляко сприяв тому, щоб комісія почала роботу і почала давати дозволи тим, хто дійсно не отримує якісне тепло та гарячу воду. За 2 місяці роботи комісії,  за моєї підтримки, 82 власника квартир отримали дозволи на автономне опалення (5 з них – з нашого округу). Зараз роботу комісії призупинено із-за не зовсім зрозумілих протестів прокуратури, але сподіваюсь на швидке її відновлення.

Комісія з безпеки автодорожнього руху:

1) вже півроку борюсь за встановлення «лежачого поліцейського» на вул. Східній, поблизу ЗОШ № 8. Проте більшість членів комісії вкотре не підтримало мою ініціативу. Домігся того, що будуть закладатися кошти на встановлення турнікету вздовж дороги (це теж повинно допомогти уникнути дитячих смертей на дорозі). Тепер треба відстояти ці кошти при голосуванні за бюджет.

2) При в’їзді в двір буд. Київська, 71 буде встановлено знак «В’їзд заборонено», якщо в проекті страхувальної організації, біля якої  скупчуються автівки немає відповідного дозволу на велику кількість машин для паркування.

3) Переконав комісію підтримати колективне звернення мешканців пров. Зенітного та встановити знак «Зупинка на вимогу» по вул. Домбровського, що значно полегшить пересування.

4) На прохання мешканців, ініціював нанесення дорожньої розмітки (зебри) на розі вулиць Котовського – Ватутіна (буде зроблена в березні).

5) Вирішено встановити огородження дитячого майданчика у дворі Котовського 71/105 силами КВЖРЕПу № 8. Буду наполягати, щоб ці роботи були виконані.
Крім того, ініціював та домігся підтримки по багатьом іншим вулицям міста, де з’являться знаки та розмітка. Безпека людей важливіша за будь-які грощі. Буду це доводити колегам.

 

Розподіл депутатських коштів в 2011 році

Кожному депутату-мажоритарщику на рік виділено 10 000 грн на потреби округу. Під час розподілу цих коштів d 2011 році визначалися першочергові потреби людей, які звернулися до мене в приймальню. Намагався максимально справедливо використати кожну копійку. 1000 грн. -  Ремонт даху на Ватутіна 174

1000 грн. - Матеріали для ремонту даху на Східній, 81

400 грн. - Придбання матеріалів та встановлення поручнів в під’їзді для потреб інваліда на Котовського 62

1000 грн. - Придбання нового карткового апарату в ліфт на Котовського 71/114

1000 грн. -  Придбання матеріалів для встановлення бетонного паркану навколо смітника на Шелушкова 104

2100 грн. - Придбання та встановлення вхідних дверей у підїзд на Київській 71

1500 грн.- Виготовлення 4 лавочок для дворів: Котовського, 103; Котовського, 78; Чапаєва, 25; Східна, 81;

1500 грн. - Квітковий паркан на Мануїльського 139

 

Приклади роботи приймальні в 2011 році

Протягом року зроблено понад 200 депутатських звернень до чиновників різного рівня. Кількість звернень від людей вимірюється сотнями. Близько 80% проблем вирішені позитивно.

Адреса будинку: ЗОШ № 19

Проблема: У дворі школи зникла кришка каналізаційного люку, що становилу небезпеку для здоров’я дітей.

Дія Величка Олександра: Дзвінок директору Водоканалу.

Результат:  До кінця дня працівники комунального підприємства встановили нову кришку

 

Адреса будинку: вул. Олеся, 1А (приватний сектор, що за межами округу)

Проблема: після буревію три доби в будинках не було електроенергії, мешканці чули лише «порожні» обіцянки.

Дія Величка Олександра: Дзвінок в аварійну службу РЕС та дзвінок до керівника РЕСу.

Результат:  Наступного дня електропостачання вулиці було відновлено

 

Адреса будинку: вул. Київська, 94 (за межами округу)

Проблема: При вході в під’їзд була зламана підлога, що створювало жахливий дискомфорт для мешканців. Вони неодноразово зверталися в КВРЖЕП, але жодної реакції на їх прохання і вимоги не було.

Дія Величка Олександра: Дзвінок головному інженеру КВРЖЕПу № 11 та моя вимога негайно усунути проблему.

Результат:  Наступного дня підлогу зацементували і виконали всі необхідні ремонтні роботи.

 

Адреса будинку: вул. Котовського, 80

Проблема: Чоловік залишив у маршрутному таксі сумку з продуктами та документами (паспорт, пенсійне посвідчення). Його спроби вирішити питання безпосередньо з водієм не дали результату. Всі, до кого він звернувся, відмовилися щось пояснити і допомогти в пошуках.

Дія Величка Олександра: Дзвінок начальнику обласного управління транспорту і зв’язку, дзвінок власнику маршруток, дзвінок водію, який в той день працював на маршруті.

Результат:  Всі загублені речі знайдено!!! Чоловіку надано детальну інформацію про місце знаходження його речей і документів!

 

Адреса будинку: Київська, 71

Проблема: Необхідно перегородити наскрізний проїзд через двір будинку, оскільки машини їздять біля самого входу в під’їзди, що є небезпечним для життя і здоров’я, насамперед, дітей, що вибігають у двір з будинку.

Дія Величка Олександра: Депутатське звернення в управління комунального господарства; двічі зустрівся з начальником цього управління; виїзд на місце з ним та зустріч з мешканцями будинку; постійний телефонний контроль.

Результат:  Було встановлено плити, які залишали місце для об’їзду, але на мою вимогу їх розташували так, що проїзд транспорту було повністю блоковано.

 

Адреса будинку: Мануїльського 139, Домбровського, 86

Проблема: В цих кооперативних будинках було зупинено всі ліфти, що для деяких категорій мешканців практично паралізувало рух та можливість вийти у двір.

Дія Величка Олександра: Зустріч у дворі з мешканцями та очільниками ЖБК «Полісся»; зустріч з заступником міського голови з питань ЖКГ, зустріч з начальником управління житлового господарства, дзвінок в інспекцію «Держгірпромнагляду»; дзвінок директору Житомирського державного експертного центру.

Результат:  Проведено експертизу ліфтів в цих будинках і їх роботу відновлено (окрім двох, де потрібні значні кошти на ремонт обладнання, але і по їх вирішенню робота триває).

 

Адреса будинку: Котовського, 62

Проблема: При в’їзді у двір будинку утворилася величезна вибоїна в асфальті. Калюжа змушує перехожих та, насамперед, дітей, що йдуть до школи № 35, виходити на проїжджу частину дороги.

Дія Величка Олександра: Депутатське звернення в управління комунального господарства; виїзд на місце з заступником начальника та начальником управління двічі; начальнику управління автомобільних шляхів.

Результат:  Зрізано частину асфальту і створено жолоб для стоку води. Заасфальтовано місце калюжі та дещо піднято поверхню дороги. Чекаємо опадів, щоб побачити ефективність робіт і вирішити проблему назавжди.

 

Адреса будинку: Котовського 71/105

Проблема: Всі квартири по одному стояку не опалювалися з початком сезону. Крани та вентилі були непридатні для функціонування. В підвалі невідомі вкрали частину каналізаційної труби, і всі нечистоти виливались у підвал.

Дія Величка Олександра: Особиста зустріч з начальником ЖЕКу № 8 та контрольний дзвінок.

Результат:  Опалення відновлено, крани та вентилі замінені новими; частина каналізаційної труби замінена.

 

Адреса будинку: вул. Монтана, 6

Проблема: КВЖРЕП № 8 відмовлявся здійснити перерахунок по тарифам за півмісяця, хоча мешканці, в законний спосіб, від деяких послуг відмовились.

Дія Величка Олександра: особисте звернення до начальника ЖЕКу

Результат: Здійснено перерахунок.

 

Адреса будинку: вул. Котовського, 103

Проблема: В під’їзді забилась каналізація, декілька днів не було води. П’яні сантехніки були не в змозі щось змінити.

Дія Величка Олександра: особисте звернення до начальника ЖЕКу

Результат: Проведено комплекс необхідних робіт, засмічення видалене, водопостачання в будинку відновлене.

 

Адреса будинку: вул. Київська, 69

Проблема: Сантехнік ЖЕКу «відгукнувся» на прохання жінки-інваліда та, взявши солідну суму грошей, встановив їй браковані крани. На багаторазові звернення жінки до ЖЕКу реакції не було, а згаданий працівник взагалі зник…

Дія Величка Олександра: особисте звернення до начальника ЖЕКу та майстра відповідної дільниці; телефонна розмова з сантехніком та особиста зустріч з ним, на мою вимогу, в квартирі мешканки.

Результат: Наступного дня ним було знайдено та встановлено якісні нові крани.

 

Адреса будинку: вул. Київська, 74 (звернення від жителів іншого округу)

Проблема: В під’їзді тривалий час не було електропостачання.

Дія Величка Олександра: особисте звернення по телефону до начальника ЖЕКу №11.

Результат: Наступного дня електропостачання відновлене, в під’їзді та поблизу нього з’явилось освітлення.

 

Адреса будинку: вул. Мануїльського, 100 А

Проблема: Необхідність юридичної консультації щодо успадкування майна (рідкісний випадок)

Дія Величка Олександра: особисте звернення до юридичного департаменту міської ради

Результат: Жінка отримала вичерпну інформацію.

 

Адреса будинку: вул. Московська 53, Міська організація інвалідів війни (поза межами округу).

Проблема: В напівпідвальному приміщенні магазину «Ветеран» знаходиться Міська організація інвалідів війни. Приміщення вже більше року було в жахливому стані: зірвана підлога, запах гнилі, скидані на купу меблі …

Дія Величка Олександра: особисте звернення до заступника міського голови та начальника КВЖРЕПу №15.

Результат: Проведено ремонтні роботи: відремонтована підлога, здійснено косметичний ремонт. Інваліди можуть збиратися для спілкування та планування своєї роботи.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare