Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71820
Прогноз погоди
29.02.12. - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія шостого скликання

 

від_______2012 №_____

         

 Про надання дозволу на складання проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

та технічної документації із землеустрою 

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок юридичним та фізичним особам

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”, ст. 6, 7, Закону України “Про оренду землі”, ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» міська рада
 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл:

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до додатка 1 (пункти з 1 по 30).
Цільове використання та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленої документації із землеустрою.

1.1.1. Відмовити ФОП Виговському П.П. в наданні доволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  за адресою майдан Станишівський,4/1 в зв’язку з закінченням терміну дії рішення МВК від 23.07.09 №306.

1.2. На складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок відповідно до додатка 2 (пункти з 1 по 4).

1.3. Приватному акціонерному товариству «Автомир 57» (вул.Ватутіна,57, м.Житомир, ід. код 02027345), на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, при поділі чи об’єднанні земельних ділянок по вул.Ватутіна,57 у м.Житомирі, загальною площею 1,7300 га, з них: ділянка №1- 1,3062 га для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; ділянка №2-0,4238 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2.  Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

3. Юридичним та фізичним особам надати до міської ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для затвердження їх на сесії міської ради та подальшого оформлення права користування земельними ділянками.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.


Міський голова                                                                                     В.М.Дебой  

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.