Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179936
Прогноз погоди
29.02.12 Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів комунальної та бюджетної сфери міста Житомира»

ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

 

від _______№ ______

            м. Житомир

 

Про залучення кредиту НЕФКО для

фінансування інвестиційного проекту

«Підвищення енергоефективності

об’єктів комунальної та бюджетної

сфери міста Житомира»

 

З метою реалізації інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів комунальної та бюджетної сфери міста Житомира», відповідно до ст. 143 Конституції України, ст. 16 та ст. 74 Бюджетного кодексу України, п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Залучити кредит Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) на наступних умовах:

  1.1. Розмір та валюта кредиту – сума в €, яка еквівалентна 3 000 000,00 (трьом мільйонам) гривень за офіційним курсом Національного банку України на дати, що безпосередньо передують датам  перерахування НЕФКО коштів кредиту на рахунок позичальника.

  1.2. Мета кредиту – фінансування впровадження енергоефективних технологій і заходів на комунальному підприємстві «Експлуатації мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло»» міської ради та будівлі дошкільного навчального закладу №21.

   1.3. Термін надання кредиту – 5 років, включаючи пільговий період протягом одного року.

  1.4. Погашення кредиту здійснюється рівними щоквартальними платежами.

  1.5. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами становить 3% річних.

  1.6. Для усунення валютного ризику до платежів з погашення та обслуговування кредиту передбачається застосування коефіцієнту, який зменшує їх розмір пропорційно збільшенню курсу € на дати, що безпосередньо передують датам здійснення платежів з погашення та обслуговування кредиту.

  1.7. Погашення кредиту та сплата відсотків за користування кредитними коштами здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

         2. Спрямувати кошти кредиту на фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів комунальної та бюджетної сфери міста Житомира» (далі – «Проект») загальною вартістю 3574,68 тис. грн., який передбачає реконструкцію мереж зовнішнього освітлення міста та проведення капітального ремонту будівлі дошкільного навчального закладу №21 (утеплення фасаду і даху, заміна вікон та теплообмінника, встановлення системи автоматичного регулювання подачі теплоносія і лічильника теплової енергії).

         3. Управлінням комунального господарства та освіти міської ради підготувати пропозиції про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік в частині планування видатків на реалізацію Проекту.

         4. Уповноважити директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Гаращука С. П. підписати кредитний договір з НЕФКО та здійснити всі дії щодо його укладання.

         4. Департаменту бюджету та фінансів передбачити:

         4.1. При підготовці змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2012 рік» асигнування на фінансування Проекту у сумі 2988,487 тис. грн. в тому числі за рахунок коштів кредиту – 2413,807 тис. грн. та видатків бюджету розвитку – 574,68 тис.

         4.2. При підготовці рішення міської ради «Про міський бюджет на 2013 рік» асигнування на фінансування Проекту за рахунок коштів кредиту у сумі 586,193 тис. грн.

         4.3. При формуванні проектів рішень про міський бюджет на наступні, за 2012, п’ять років витрати на виконання боргових зобов’язань міста до кінця дії цих зобов’язань.

         5. Дане рішення набуває чинності відповідно до законодавства, але не раніше погодження умов та обсягів запозичення Міністерством фінансів України.

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

 

Міський голова                                                                                В. М. Дебой    

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове