Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132382
Прогноз погоди
29.02.12 Про затвердження порядку контролю робіт з технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Житомира

 

 

УКРАЇНА

            ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА                                                                                                   

                                                                                                            РІШЕННЯ

одинадцята сесія шостого скликання

 

 

від                             №_______              

                  м .Житомир

 

Про затвердження порядку

контролю робіт з технічного

обслуговування ліфтів у житлових

будинках м. Житомира

 

 

         З метою забезпечення належного утримання та ефективної експлуатації ліфтів у житлових будинках м. Житомира, підвищення якості обслуговування населення та відповідно до  Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», міська рада 

        

ВИРІШИЛА: 

 

1. Затвердити порядок контролю робіт з технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Житомира.

              2. Управлінню житлового господарства міської ради    (Півоварова С. І.) надавати щоквартально депутатам міської ради, обраних по одномандатних мажоритарних округах, графіки проведення поточних ремонтів ліфтів.

3. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника   міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів  ради    Боровця М. П. 

 

 

               

 

 

Міський голова                                                                                        В. М. Дебой

 

Додаток 

 

 

Порядок

контролю робіт з технічного обслуговування ліфтів

у житлових будинках м. Житомира

 

 

1.        Цей порядок визначає механізм контролю робіт з технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Житомира.

2.        Взаємовідносини між спеціалізованим ліфтовим підприємством і власником (балансоутримувачем) ліфта визначається вимогами Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, Положенням про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, затвердженим наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10.04.00 №73 та укладеним Договором.

3.        Технічне обслуговування ліфтів проводиться спеціалізованими ліфтовими підприємствами відповідно до вимог наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.04 №150, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.08.04  за №1046/9645.

4.  До 7 числа кожного наступного за звітним місяця спеціалізовані ліфтові підприємства надають власнику (балансоутримувачу) акти виконаних робіт з технічного обслуговування ліфтів.

5. Контроль за виконанням робіт з технічного обслуговування (поточного ремонту) ліфтів проводить виключно атестована особа відповідного КВЖРЕП, відповідальна за організацію робіт з експлуатації ліфтів, яка має посвідчення, видане Держгірпромнаглядом або інша особа, яка пройшла навчання та атестацію в установленому законодавством порядку, відділ технічного нагляду за об’єктами капітального ремонту житлового фонду управління житлового господарства міської ради, за участю депутата міської ради, обраного по одномандатному мажоритарному округу (за згодою) та старшого по будинку (за згодою).  

 

   

 

 

Секретар міської ради                                                                  Н. П. Леонченко Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове