Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 379
візитів сьогодні: 5747
візитів всього: 744476
Прогноз погоди
Житомирський центр розвитку дитини №68

Назва:  Житомирський центр розвитку дитини №68

Юридична адреса: м. Житомир, проїзд академіка Тутковського, 10.

Номер телефону: 33-59-41.

Керівник:  Журавська Галина Валеріївна

Напрямки роботи ЖЦРД №68:

У східній частині міста, серед мальовничої природи є дивовижний острівок дитинства, який має незвичайну назву «Електронік».

Житомирський центр розвитку дитини №68 є правонаступником дитячих ясел-садка №68 комбінованого типу з фізкультурно-оздоровчим, екологічним та художньо-естетичним спрямуванням, статут якого затверджений виконкомом Житомирської міської ради № 516 від 25.09.1997року та Житомирського дошкільного навчального закладу №68, статут якого був затверджений виконкомом Житомирської міської ради (рішення №18 від 25.12.2002р.) та зареєстрований рішенням міської ради №123 ЖОЮ від 27.02.2003р.), Житомирський ДНЗ №68 перейменовано на ЖЦРД №68 та затверджено статут закладу рішенням 26 сесії четвертого скликання Житомирської міської ради №569 від 29.09.2005р.

Історія центру розвитку дитини №68 починається з 1983року. У червні 2013 року заклад святкуватиме свій 30-ти річний ювілей.

Очолюють центр завідувач Журавська Галина Валеріївна, педстаж 19 років, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії та вихователь-методист Марко Юлія Франківна, педстаж 16 років, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. У ЦРД №68 працює «команда  однодумців» висококваліфікованих педагогів та обслуговуючого персоналу, які створюють емоційно-психологічний мікроклімат, який стимулює пошук нових, ефективних форм і методів роботи з дітьми. Навчально-виховний процес здійснюють 37 педагогів, серед яких мають:

- вищу фахову освіту – 7 педагогів;                               

- вищу педагогічну – 21 педагог,              

- середню спеціальну фахову – 8 педагогів,

- вища педагогічна та середня спеціальна фахова -1педагог,

Враховуючи педагогічний стаж педагогів, маємо наступні показники:

- до 5 років – 7 педагогів;

- від 5 до 10 років – 3 педагоги;

- від 10 до 15 років – 2 педагоги;

- від 15 до 20 років – 4 педагоги;

- від 20 до 25 років – 1 педагог;

- від 25 до 30 років – 9 педагогів;

- більше 30 років – 8 педагогів.

За результатами атестації педагогів маємо наступні дані:

-         вища категорія – 11 педагогів;

-         І категорія – 4 педагоги;

-         ІІ категорія – 4 педагоги;

-         Спеціаліст – 18 педагогів;

Звання „Вихователь-методист” та „Вчитель-методист” – 7 педагогів;

-         Нагрудний знак „Відмінник освіти” – 3 педагоги;

-         Медаль Софії Русової – 1 педагог;

Не атестувалися – 7 педагогів (стаж роботи на посаді до 5 років).

Адміністрацією та педагогічним колективом ЦРД №68 створені належні умови для комфортного перебування дітей в дошкільному закладі, їх  всебічного повноцінного розвитку.  Дошкільники  мають можливість відповідно до особистих потреб, запитів та за станом здоров’я  відвідувати 2 логопедичні групи, 2 ортопедичні групи, 1 санаторну (ЛТБІ) та 5 груп загального розвитку. У закладі функціонують музична зала, екологічна студія, театральна студія,  кімната зображувального мистецтва, кабінет психолога, театральна студія, кабінет ЛФК, фізіотерапевтичний кабінет, спортивна зала, басейн.

Оформлення  групових приміщень, кабінетів, залів відповідає естетичним та педагогічним вимогам.  Забезпечено змістовне та естетичне оформлення групових приміщень, спальних кімнат, роздягалень. При організації та облаштуванні життєвого простору у групових приміщеннях врахована його величезна значимість для становлення особистості. Для забезпечення потреби дітей гнучко, варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, виявляти свої інтереси, займатися улюбленими справами, вихователі постійно змінюють оснащення осередків розвитку, а саме, зони: ігрові, самостійної художньої діяльності, мовно-театральні, куточки книги, природи, розвиваючих ігор, національні, чергових, тощо. Тематичні куточки оформлено й наповнено матеріалами, посібниками та іграшками так, щоб підказати дітям вид діяльності та способи дій, а у відповідних ігрових зонах – сюжет гри та способів його реалізації. При цьому враховано вимоги відповідності предметного середовища віковим особливостям вихованців, що дозволяє задовольнити індивідуальні інтереси дітей, зробити навчально-виховний процес особистісно орієнтованим. Облаштування простору кожної групової кімнати дає можливість вихованцям діяти як невеличкими підгрупами, так й індивідуально.

Навчально-виховний процес у групах  забезпечений необхідним педагогічним обладнанням та дидактичним матеріалом відповідно до вимог програми «Я у Світі». У кожній віковій групі створено міні-методичний кабінет, де накопичено і систематизовано весь дидактичний, наочний матеріал для організації навчально-виховного процесу з дітьми відповідного дошкільного віку. Інформація про зміст міні-методичних кабінетів відображена у спеціальних паспортах, де по освітнім лініям вказані  наявність відповідної методичної літератури, художньої дитячої літератури, дидактичних ігор, демонстраційного і роздаткового матеріалів.

Заклад забезпечено новітніми інформаційними технологіями: 2 комп’ютери, 2 принтери з ксероксами та сканерами, мультимедійна система, підключено до всесвітньої мережі «Інтернет»,  створено веб-сайт сторінку ЦРД №68.

Головною метою центру є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти. Для реалізації даної мети колектив закладу сумлінно працює над вирішення наступних завдань:

-         Впроваджувати новітні технології в освітній процес закладу з метою удосконалення педагогічної майстерності, зростання професійної творчості, креативності кожного педагога відповідно до його власного потенціалу та вимог оновленого Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку (6-ий рік життя) „Впевнений старт”.

-         Забезпечувати особистісне зростання кожної дитини з урахуванням її задатків, здібностей, індивідуальних психічних і фізичних особливостей.

-         Удосконалювати  систему  комунікативно – мовленнєвих навичок дошкільників з метою формування моральної позиції та уміння жити в соціумі.

-         Активізувати фізкультурно-оздоровчу роботу спрямовану на  ціннісне ставлення вихованців до свого фізичного, психічного та соціального «Я».

Освітній процес у закладі здійснюється за напрямками: пізнавально-інтелектуальний, фізкультурно-оздоровчий,  корекційно-реабілітаційний, екологічний,  художньо-естетичний, музично-хореографічний. Для розвитку творчих здібностей дошкільників  діють гуртки «Паросток» (екологічного спрямування), «Щебетушечка» (розвиток мовленнєвої компетентності»), «Маленькі акторки»(театральна діяльність), «Грація» (хореографія), «Дзвіночки» (вокал), «Майбутні олімпійці» (спортивний), «Акварелька» (зображувальна діяльність), «Домісолька»(вокал). Вихованці закладу є неодноразовими переможцями міського та обласного конкурсу юннатівської творчості «Барви Полісся». Вибороли ІІ місце на міському конкурсі літературно-музичних композицій «Мати.Родина.Україна.» (2012р.)



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare