Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 122
візитів сьогодні: 5538
візитів всього: 482015
Прогноз погоди
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 м. Житомира

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30

Рік  відкриття: 1971 р.

Юридична адреса: 10025, м.Житомир, пров.Шкільний, 4

Ідентифікаційний код: 22059198

Контакти: тел. 33-09-03, електр.адреса -  schoolHYPERLINK "mailto:school30@list.ru"30@HYPERLINK "mailto:school30@list.ru"listHYPERLINK "mailto:school30@list.ru".HYPERLINK "mailto:school30@list.ru"ru

Керівник школи: Нечипорук Тетяна Анатоліївна

Кількість учнів: 1063 (39 класів); учителів: 90 чоловік

Науково-методична проблема, над якою працює педагогічний колектив школи:  «Підвищення професіоналізму педагога, ключових компетентностей учнів і батьків –  основа ефективності навчально-виховного процесу».

У школі вивчаються такі мови: українська, російська, англійська, польська.

Учні 10-11 кл. навчаються за профілями: українська філологія, історичний, математичний, екологічний.

На базі школи працюють гуртки: «Програмування та дизайн», «Юний програміст», «Туристське багатоборство», танцювальний, вокальний, драматургічний, спортивний, екологічний, ін.

Учні мають змогу підвищити рівень знань на факультативних заняттях з  економіки, інформатики, української мови, математики, біології, англійської  мови.

Педагогічний колектив учителів-класоводів 1-4 класів, учні, батьки працювали над впровадженням пілотного проекту з енергозбереження «Молоді та енергоощадливі».                     Керівник: Арцабка С.М.

Учителі-класоводи, вихователі ГПД  розробляли і впроваджували в практику роботи педагогічне проектування на тему: «Збережемо красу природи».  Брали участь у тематичному занятті-проекті «Бджілка-трудівниця». Проводили тематичні заняття за програмою «Крок за кроком».

Творча група учителів початкової школи: Булковська Н.В., Борущак О.О., Дрозд І.Б. розробляли і             проводили виховні заходи з учнями 2-4 класів на тему: «Ми – українці, і мова у нас пречудова».

На базі школи проводились семінари для учителів міста, області, обдарованих дітей.  Серед них – Міжнародний семінар «Сім’ї та школи Житомира: досвід і перспективи інклюзивної освіти»,  семінари з біології,  історії, психології,  географії, фізики, для вчителів початкових класів, фізичного виховання.

Педагоги школи взяли участь у  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти”, яка проходила у м.Києві ( 12 робіт було представлено на виставку). Школа була нагороджена Дипломом за активну роботу з модернізації системи освіти, за підписом Міністра освіти Д.Табачника.

Стипендіати 2011-2012 н.р.:

Бодашевський Андрій (Переможець ІV етапу олімпіади з географії). Учитель: Поміркована О.О.

Шурубура Костянтин, Негеля Михайло  (Переможці Міжнародного конкурсу шкільних проектів «Енергія і середовище»). Учитель: Шубін А.Г.

Забродський Назарій (Танцюрист школи хореографічного мистецтва «Сонечко»).

Дорош Вікторія (Переможниця Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з біології). Учитель: Федоренко А.О.

Соколовська Дар’я (Переможниця пісенних фестивалів).

Грант міського голови отримав Шатківський В.М., учитель інформатики, розробник-адміністратор Інтернет порталу «Сайт учнів м. Житомира».

У Міжнародному конкурсі шкільних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2012» Павлик Віталій нагороджений дипломом за І місце.

Калінчук Ігор отримав диплом Переможця на Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідницьких робіт школярів "Зоряний шлях".

На Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції «Універсіада», яка проводилися Київським міжнародним університетом, школярі мали 2 призових місця.

У ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнському конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика учні здобули 5 призових місць. Учителі: Зарицька Г.К., Мушинська О.В., Васько Г.А., Резцова Л.А., Козир Л.Б.

Результативною була участь учнів у фестивалі «Голос Землі», «Барви Полісся», у заочних конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Лелека», «Бобер», «Мирний космос», «Космічні фантазії»; у міських спортивних іграх з футзалу.

Протягом року близько 100 призових місць здобули учні у конкурсах різних рівнів.

У січні 2012 р. пройшли педагогічні читання «Хай звучить у наших школах лагідне слово. Не бійтеся бути ласкавими» (В.Сухомлинський).

Протягом навчального року проведено педагогічні ради:

«Роль учителя у формуванні в учнів навичок навчальної діяльності»;

«Удосконалення уроку як засіб розвитку творчості учителя та учня»;

«Формування у школярів санітарно-гігієнічних знань та поведінкових навичок здорового способу життя».

Визначались зони найближчого розвитку учителів на основі діагностики професійних якостей, планувались конкретні заходи щодо досягнення вищих результатів у навчально-виховній роботі.

Психологічною службою школи було проведено семінари:

«Психологічне здоров’я – основа творчого саморозвитку», «Усвідомлене батьківство», «Синдром професійного вигоряння».

Школа вже другий рік поспіль працює з батьками за посібником «Родинна твердиня», навчання здійснює тренер «Міжнародного Шкільного Проекту» практичний психолог Романенко Євгенія Михайлівна, практичний психолог.

Щороку покращується матеріальна база школи.

Завершено будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям, створено кабінет соціально-психологічної роботи, кабінет художньої культури, хореографічний клас, відремонтовано актову залу, методичний кабінет.

Педагогічний колектив націлений у подальшому працювати над  поліпшенням науково-методичного забезпечення роботи з обдарованою молоддю, упроваджувати нові педагогічні технології навчання та виховувати талановитих учнів.



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare