Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131966
Прогноз погоди
Проект рішення восьмої сесії VІ скликання "Про затвердження плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира VI скликання на перше півріччя 2012 року"

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

(Восьма сесія шостого скликання)

 

 

Від  _________________ № ______

 

Про затвердження плану

роботи Корольовської районної

ради м.Житомира VI скликання

на перше півріччя 2012 року

 

Розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради щодо плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира VI скликання   на перше півріччя 2012 року, відповідно до пункту 3  статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада          

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити план роботи Корольовської районної ради м.Житомира на перше півріччя  2012 року згідно з додатком.

2. Головам постійних комісій районної ради, заступнику голови ради Гриценку М.М., заступнику голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орловій О.Г., керуючому справами виконкому Гришку М.М., керівникам  управління  праці  та  соціального захисту  населення, відділів районної ради забезпечити своєчасну підготовку питань для вивчення та розгляду депутатами ради на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій районної ради, відповідно до плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира на перше півріччя 2012 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (Янович О.О.).

 

 

 

Голова ради                                                                                 С.В.Возна

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове