Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71818
Прогноз погоди
01.12.11 - Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін до рішень міської ради

 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я
   

 

від_______20__ №_____
                м. Житомир

Про вилучення, припинення, надання
права користування земельними ділянками
юридичним і фізичним особам та внесення змін
до рішень міської ради

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічні документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 3, 12, 92, 93, 98, 102, 120, 124, 125, 126, 142, 149 Земельного кодексу України, ст. 4, 19, 50, 55, 56 Закону України “Про землеустрій”,  ст. 19, 21, 31, 32, 33 Закону України “Про оренду землі”, рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада


ВИРІШИЛА:

 

1.     Припинити право землекористування та вилучити земельні ділянки у юридичних і фізичних осіб відповідно до додатку 1 (кількість землекористувачів – __(__), загальна площа вилучених земельних ділянок ____ га).

2.  Зарахувати вилучені земельні ділянки площею   га до земель міської ради не наданих у власність  і користування.

 

3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду земельні ділянки юридичним  і фізичним особам відповідно до додатку 2 (кількість землекористувачів –  __(__), площа земельних ділянок – _га).

4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою та надати земельні ділянки в постійне користування та в оренду юридичним і фізичним особам відповідно до додатку 3 (кількість землекористувачів – __ (__), площа земельних ділянок – ___ га).

 

5.  Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
Після виготовлення даної документації, протягом двох місяців зареєструвати правовстановлюючі документи.
У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок чи державних актів на право постійного користування землею, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи Держкомзему.

6.    Внести зміни в пункт 1.13  рішення міської ради від 23.06.2010 №1264 «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам» в частині надання дозволу Головченко Н.М. на складання документації із землеустрою на земельну ділянку по вул.Перемоги,83, а саме, слід читати «оренда» замість виразу «сервітутного землекористування».
Підстава:клопотання від 16.11.2011.

 

9.    Доручити:

9.1. Органам Держкомзему:

9.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки протягом 2-ох місяців з дня прийняття рішення;

9.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;

9.1.4. Забезпечити виготовлення державних актів на право постійного користування землею.

 

9.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.

10.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну користування земельною ділянкою, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням,  або продовжити термін користування.

 

11. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.

12.  Заявникам до моменту укладання договорів оренди земельних ділянок або отримання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою звернутися до органів Держкомзему щодо уточнення цільового використання земельної ділянки відповідно наказу Держкомзему від 23.07.2010 №548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 Міський голова                                                                                          В.М.Дебой 
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.