Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131734
Прогноз погоди
Проект рішення восьмої сесії VІ скликання "Про районний бюджет на 2012 рік"

УКРАЇНА

                    КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА         Проект

м. ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

(Восьма  сесія  VІ скликання)

 

Від   ________________ № ____                                                 

          

Про районний бюджет на

2012 рік

 

На підставі ст. 143 Конституції України, статті 41 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”, рішення міської ради  „Про міський бюджет на 2012 рік” та враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Установити загальний  обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік  у сумі 3 342 700 гривень, у тому числі субвенції з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою – 3 340 200 гривень, надходження від адміністративних штрафів 2 500 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі 3 342 700 гривень (додаток №1).

 

2.  Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік в сумі 3 342 700 гривень, в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 3 342 700 гривень за тимчасовою класифікацією та кредитуванням місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3).

 

3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету на 2012 рік  у сумі 5 000 гривень.

 

4. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду  районного бюджету на 2012 рік  за їх економічною структурою:

·  оплата праці працівників бюджетних установ ( код 1110);

·  нарахування на заробітну плату ( код 1120);

·  оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160 );

·  поточні трансферти населенню ( код 1340).

 

5. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих  програм на загальну суму 295 000 гривень (додаток №4).

 

6. Витрати на утримання Корольовської районної ради та її виконавчих органів проводити в межах 3 047 700 гривень, виходячи з загальної чисельності виконавчих органів районної ради в кількості 93,5 одиниць( додаток № 5).

 

7. Голові районної ради та його заступникам, керуючому справами виконавчого комітету, надбавки за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи встановити в розмірі до 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах затвердженого фонду оплати праці.

Встановити надбавку за роботу з відомостями та їх носіями, що мають ступінь секретності „Таємно” – в розмірі 10% посадового окладу голові районної ради та заступнику  голови ради.

Поточне преміювання голови районної ради проводити щомісячно в розмірі середнього відсотка премії, встановленого розпорядженням голови районної ради, заступнику голови районної ради, заступнику голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому до місячної заробітної плати, з урахуванням посадового окладу, надбавок за ранг, вислугу років,  за високі досягнення у праці, інших надбавок і доплат.  Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат, надання матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань – в розмірах згідно чинного законодавства в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

8. Надати право голові районної ради:

- визначати кількісний склад (чисельність) виконавчих органів районної ради ( відділів, управління) в межах загальної чисельності;

- встановлювати надбавки до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, за високі досягнення у праці, преміювати, надавати матеріальні допомоги заступнику голови та заступнику з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів в межах затвердженого фонду оплати праці;

- затверджувати штатні розписи виконавчих органів Корольовської районної ради.

 

9.  Надати право виконкому районної ради в разі необхідності в період  між сесіями протягом 2012 року здійснювати перерозподіл бюджетних призначень між кодами тимчасової класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, субвенцій з Державного бюджету України, міського бюджету виходячи з обсягів фактичних нарахувань за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету і фінансів з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради.

 

 

10. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в  першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються розпорядниками коштів. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

 

11.   Додатки №1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                       С. В. ВознаВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове