Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 101
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477974
Прогноз погоди
Звіт депутата фракції "Фронту змін" Юрія Мойсеєва

 

Депутат Житомирської міськради від «Фронту Змін» Юрій Мойсеєв прозвітував на окрузі за рік роботи.

 

16 листопада на виборчому окрузі – район Мальованка міста Житомира,  прозвітував за рік діяльності депутат Житомирської міської ради від «Фронту Змін» Юрій Мойсеєв.

В ході звіту депутат повідомив: «на окрузі працює громадська приймальня, до якої з початку каденції звернулось 96 громадян. Практично всі звернення вирішено, або надано допомогу чи необхідні консультації. Свої звернення та пропозиції, окрім зустрічей на окрузі, можна подавати і в приймальні. Це буде моїм завданням на наступні півроку діяльності», - підсумував результати своєї  депутатської роботи Юрій Мойсеєв.

За ініціативи депутата на окрузі відновлене асфальтове покриття вулиць Героїв Пожежних, Островського, Каховська, Піонерська, Якіра (Подольський міст).  Відсипано щебенем та відсівом вулиці Західна, Чкалова, провулки 3-й Західний, 1-й, 4-й, 5-й та 6-й Вишневі, 5-й та 6-й Західний.  Також, зроблено освітлення у ІІ провулку Чкалова та на вулиці Євеліни Ганської; встановлені пішохідні світлофори на двох перехрестях - Якіра та Піонерська; Г.Пожежних та Островського.   Намальовані пішохідні зебри  на перехрестях Якіра та Піонерська, Г.Пожежних та Островського, Г.Пожежних та Кармалюка, Г.Пожежних та Каховська; Г.Пожежних навпроти взуттєвої фабрики, вул. Якіра навпроти музикальної школи.

Крім того, відремонтована зупинка «Взуттєва фабрика» та встановлено «лежачого поліцейського» по вул. Г.Пожежних навпроти взуттєвої фабрики. Також, встановлено ще дві лавочки на зупинках Якіра та Г. Пожежних, Якіра та Піонерська, всього їх чотири. Щонеділі за підтримки Юрія Мойсеєва курсує автобус до Кафедрального Собору, який  безкоштовно возить прихожан р-ну Мальованка.

«За моїм наполяганням було на три місяці відстрочено підняття вартості проїзду у міських  маршрутних таксі поки не буде врегульовано, щоб вартість та якість проїзду задовольняла і перевізників, і пасажирів. На кінцевих зупинках встановлено розклад руху маршрутних таксі. Розроблено  пакет пропозицій щодо облаштування зупинок та будівництва туалетів на кінцевих зупинках транспорту», - розповів житомирянам депутат.

Системно отримує підтримку від Юрія Мойсеєва школа №1, де і відбувалась зустріч депутата з житомирянами. Школі Юрій Мойсеєв  допомагає з організацією дозвілля дітей; організовує спільні прибирання та благоустрій  прилеглої території і допомагає з навчальним приладдям - подарував гвинтівку для проведення занять з цивільного захисту, 2 волейбольних та 2 футбольних м’ячі.

За ініціативи Юрія Мойсеєва школі було виділено  5 тисяч гривень для заміни вікон та 100 тисяч  гривень  на заміну котлів опалювання. Крім того, виділено 3 тисячі гривень на ремонт НВК №11 та  кошти в сумі 6 тисяч гривень на встановлення освітлення по вулиці Піонерській. Передбачено необхідні кошти на облаштування сміттєвих контейнерів в дворі будинків по вул. Г.Пожежних 125в.

У 2012 році депутат продовжить контролювати ремонт дорожнього покриття вулиць та провулків Мальованки, ремонт прибудинкових територій та освітлення вулиць. Ряд вулиць щодо потреби ремонту дорожнього покриття та виділення коштів вже проходять погодження комісії міськради.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare