Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71818
Прогноз погоди
09.11.11. - Про надання дозволу комунальному підприємству “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради на отримання кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку під гарантію Житомирської міської ради

 

УКРАІНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

восьмої сесії шостого скликання

 

        від                            №_______                                                                                      

                        м .Житомир                                                                                     

           

Про надання дозволу комунальному

підприємству “Житомиртеплокомуненерго”

Житомирської міської ради на отримання

кредиту від Європейського Банку

Реконструкції та Розвитку під гарантію

Житомирської міської ради

 

 

 

З метою реалізації проекту реконструкції системи центрального опалення м.Житомира, відповідно до статей 16, 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, статей 26, 60, 70 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №110 «Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненер-го» Житомирської міської ради на отримання кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку під гарантію Житомирської міської ради, згідно з наведеними нижче істотними умовами:

1.1.Розмір (основна сума) та валюта кредиту - 10 000 000 (десять мільйонів) євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

1.2.Мета кредиту - інвестиції в реконструкцію та модернізацію інфраструктури теплопостачання у місті Житомирі.

1.3.Строк кредиту – 10 років.

1.4.Відсоткова ставка за користування залученими коштами складається з двох частин;

а) базис відсоткової ставки, що розраховується на основі Міжбанківської ставки Єврозони (EURIBOR);

б) маржа 6 відсотків, з можливістю зниження в залежності від     суверенного кредитного рейтингу України, кредитного рейтинку міста, та досягнення Позичальником показників тарифів, зборів платежів, коефієнта обслуговування боргу, задовільняючих Банк, але не нижче від 3,5 відсотків.

1.5.Сплата відсотків здійснюється у терміни та згідно з умовами встановленими кредитним договором між комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненрго» Житомирської міської ради і Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

1.6.Погашення кредиту та відсотків за користування кредитними коштами здійснюється за рахунок коштів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради.

2.Надати  Європейському Банку Реконструкції та Розвитку місцеву гарантію з метою гарантування виконання зобов’язань комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради відповідно до кредитного договору між комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненрго» Житомирської міської ради і Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, укладеного на умовах, визначених в пункті 1 цього рішення.

Форма надання гарантії: укладення Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Житомирською міською радою та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

3.Доручити Житомирському міському голові Дебою В.М. від імені міської ради укласти договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та Житомирською міською радою.

Гарантія набуває чинності з моменту отримання погодження Міністерства фінансів України.

4.Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомиртеплокомун-енерго» Житомирської міської ради на отримання гранту від Партнерства з Енергоефективності та навколишнього середовища у Східній Європі шляхом заключення договору гранту з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відповідно до таких істотних умов:

4.1.Розмір (основна сума) та валюта гранту – до 5 000 000 (п’ять мільйонів) євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

4.2.Мета гранту: інвестиції в реконструкцію та модернізацію інфраструктури теплопостачання у місті Житомирі.

5.Доручити директору комунального підприємства “Житомиртеплоко-муненерго” Житомирської міської ради Рогожину Д.В. укласти кредитний договір між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку і комунальним підприємством “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради на умовах визначених в пункті 1 цього рішення.

6. Доручити директору комунального підприємства “Житомиртеплоко-муненерго” Житомирської міської ради Рогожину Д.В. укласти договір гранту з  Європейським Банком Реконструкції та Розвитку на умовах визначених в пункті 4 цього рішення.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову В.М.Дебоя.

 

 

Міський голова                                                                                       В.М.ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.