Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70642
Прогноз погоди
08.11.11 Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам

 

                                                                                                                                              УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                                                                           Р І Ш Е Н Н Я

  Восьма  сесія шостого скликання

 

від_______2011 №_____                                                                               

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам

 

 

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50 Закону України “Про землеустрій”, Закону України “Про оренду землі”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до додатка (пункти з 1 по 37).

 

2.  Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.

 

          3. Юридичним та фізичним особам надати до міської ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для затвердження їх на сесії міської ради та подальшого оформлення права користування земельними ділянками.       

 

4. Відмовити Приватному підприємству «ПВН»  в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по проспекту Миру,44 до представлення згоди на вилучення земельної ділянки попереднього землекористувача.

 

5.  Заявникам до моменту укладання договорів оренди земельних ділянок або отримання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою звернутися до органів Держкомзему щодо уточнення цільового використання земельної ділянки відповідно наказу Держкомзему від 23.07.2010 №548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                     В.М.Дебой   

 

ДОДАТОКВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.