Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 150087
Прогноз погоди
Заступники міського голови
Відповідно до розпорядження міського голови від 09.12.2015 № 724 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами  виконавчого комітету міської ради»
 
Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецький О.О.
Забезпечує реалізацію повноважень виконавчих органів міської ради в галузі бюджету та фінансів, економіки, зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, будівництва, адміністративно-територіального устрою, законодавчого забезпечення виконавчих органів міської ради:
1. Організовує і координує діяльність: департаменту бюджету та фінансів міської ради; юридичного департаменту міської ради; департаменту економічного розвитку міської ради; управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради; управління регулювання земельних відносин міської ради; управління капітального будівництва міської ради; управління муніципального розвитку міської ради; департаменту власності та ринкового регулювання міської ради; Центру надання адміністративних послуг міської ради.
2. Контролює та координує діяльність комунальних підприємств:
«Агентство з управління майном» Житомирської міської ради; «Житомирбудземдокументація» Житомирської міської ради; «Житомирбудзамовник» Житомирської міської ради; «Готельне господарство «Житомир»; «Містобудівна політика м. Житомира»; «Реклама» Житомирської міської ради; «Житомирський міський центр земельних відносин», «Подільське» Житомирської міської ради; «Гагарінське» Житомирської міської ради; «Русичі»; магазин «Ветеран»; комунального лазня «Веселка»; комунального ремонтно-будівельного підприємства «Житомирміськбуд», архітектурно-планувального бюро при управлінні містобудування та архітектури, Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді. Надає міському голові пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ.
3. Організовує проведення бюджетного процесу у місті, розглядає пропозиції виконавчих органів міської ради щодо складання та виконання міського бюджету.
4. Очолює комісії та комітети: комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Житомирської міської ради; конкурсну комісію з прийняття на службу посадових осіб виконавчих органів міської ради; із земельних питань; з вирішення земельних спорів; з питань самоврядного контролю у сфері містобудування та землекористування; з визначення суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна; у справах використання нежилих приміщень комунальної власності міста; з питань вивчення розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі; з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради; з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; міську міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення; узгоджувальну при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира; комісію з питань контролю за ціновою ситуацією на ринку основних продовольчих товарів.
5. Співпрацює, в установленому законом порядку, з Головним управлінням юстиції в Житомирській області, реєстраційною службою Житомирського міського управління юстиції Житомирської області, Житомирською об’єднаною Державною податковою інспекцією Головного управління Міністерства доходів у Житомирській області, Головним управлінням Державної казначейської служби України в Житомирській області, співпрацює з Головним управлінням статистики в Житомирській області, Фінансовою інспекцією в Житомирській області.
6. Сприяє розвитку на території міста підприємницької діяльності, нових форм господарювання, здійсненню заходів з інвестиційної діяльності.                                       
7. Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов'язані з діяльністю виконавчих органів міської ради.
 
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренов М.В.
Забезпечує реалізацію повноважень виконавчих органів ради в сфері охорони здоров’я, освіти, фізичної культури і спорту, у справах дітей, сім"ї, молоді, праці та соціального захисту населення:
1. Організовує і координує діяльність управлінь міської ради: освіти; охорони здоров’я; у справах сім’ї, молоді та спорту; праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей міської ради; Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
2. Контролює та координує діяльність Житомирського комунального стоматологічного підприємства «Стоммакс»; комунальних підприємств: «Здоров’я» Житомирської міської ради; «Профілактика» Житомирської міської ради; «Житомирська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» Житомирської міської ради; «Фармація» Житомирської міської ради; «Аптека № 127»; «Аптека  «Ветеран»; «Аптека № 2»; «Аптека № 180»; «Аптека № 182»; «Аптека № 200»; «Аптека № 202»; «Аптека № 204», «Аптека № 208»; «Аптека № 209»; «Аптека № 218», комунальних установ: Міський центр здоров’я Житомирської міської ради; Центральна міська лікарня № 1 м.Житомира; Центральна міська лікарня № 2 м.Житомира; «Центральна дитяча міська лікарня»; Житомирська міська стоматологічна поліклініка № 1; Житомирська міська стоматологічна поліклініка № 2; Житомирська міська дитяча стоматологічна поліклініка; «Житомирська міська станція швидкої і невідкладної медичної допомоги», міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, Житомирського міського центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради, позашкільних, дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів. Надає міському голові пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ.
3. Координує роботу з боротьби із соціальними захворюваннями (СНІДом, венеричними захворюваннями та туберкульозом).
4. Очолює комісії: надзвичайну протиепідемічну; міську з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції; міську надзвичайну протиепізоотичну; з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Житомирської міської ради; міську призовну, з питань надання соціальних допомог громадянам міста; з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської міської ради; міську комісію з визначення виду та обсягу безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян; комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира; міський координаційний комітет сприяння зайнятості населення; наглядову раду з питань реалізації Програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.
5. Координує організацію роботи щодо запобігання бездоглядності, профілактики правопорушень серед дітей, інших негативних явищ в підлітковому середовищі, повного державного утримання дітей-сиріт, які залишились без піклування батьків.
6. Здійснює контроль за реалізацією в місті заходів з соціальної підтримки малозабезпечених верств населення.
7.  Співпрацює, в установленому законом порядку, з міським центром зайнятості, управліннями Пенсійного фонду України  в м. Житомирі  Житомирської  області, з МВ УМВС України в Житомирській області в частині профілактики злочинів і правопорушень, запобігання безпритульності та бездоглядності дітей.
8. Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю виконавчих органів міської ради.
 
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачук Д.Г.
 Забезпечує реалізацію повноважень виконавчих органів ради в сфері   транспорту і зв'язку:
1. Організує  і координує діяльність  управління транспорту і зв’язку міської ради.
2. Контролює та координує діяльність: комунальної установи «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна установа» Житомирської міської ради; комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради; комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради. Надає міському голові пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ.
3. Очолює комісії: з безпеки дорожнього руху; конкурсний комітет з визначення перевізників на обслуговування міських автобусних   маршрутів загального  користування в  м. Житомирі; міську комісію з питань евакуації.
4. Вирішує  за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з  діяльністю виконавчих органів  міської ради.
 
Радник міського голови Мойсеєв Ю.В.
Тимчасово виконує обов’язки із забезпечення реалізації повноважень виконавчих органів ради в сфері житлового господарства, комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища:
1. Організує  і координує діяльність управління житлового господарства; комунального господарства; управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради; відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради.
2. Контролює та координує діяльність комунальних підприємств: «Житомирводоканал» Житомирської міської ради; «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради; «Житомирміськгаз» Житомирської міської ради; «Зеленбуд» Житомирської міської ради; «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради; «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради; «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради; «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради; «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради; «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтне-експлуатаційне підприємство № 1» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 3» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 4» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 5» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 6» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 8» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 9» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 11» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 13» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 14» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 15» Житомирської міської ради; «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 16» Житомирської міської ради; «Житлове виробниче підприємство аварійних робіт» Житомирської міської ради; «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради; комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 10; комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного  підприємства № 12. Надає міському голові пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ.
3. Очолює комісії: з питань прийняття в комунальну власність міської ради відомчого житлового фонду та інших об’єктів соціальної сфери; з визначення виконавців послуг із збирання, вивезення, захоронення або утилізації твердих побутових і негабаритних відходів у м. Житомирі за територіальним принципом; з питань поводження з безхазяйними відходами; робочої групи щодо визначення та розв’язання проблем безпритульних тварин в м. Житомирі; з обстеження технічного стану житлового фонду міської ради; з розгляду спірних питань щодо реєстрації фізичних осіб за місцем проживання; з реалізації реформи житлово-комунального господарства; з проведення конкурсу на право надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Житомирі; громадську комісію з житлових питань при міськвиконкомі; з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян.
4. Вирішує  за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з  діяльністю виконавчих органів  міської ради.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове