Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5475
візитів всього: 402504
Прогноз погоди
Рішення тридцять першої сесії п'ятого скликання №956 від 08.04.09 р. "Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності"

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я
Тридцять перша сесія п’ятого скликання

від 08.04.09 № 956

м. Житомир

 

Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності

З метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин, визначення розмірів і встановлення порядку орендної плати за землю у м. Житомирі, відповідно до Законів України “Про плату за землю”, “Про оренду землі”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та Земельного кодексу України, міська рада

ВИРIШИЛА:

1. Затвердити :

1.1. Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності згідно з додатком 1.

1.2. Розмір орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі згідно з додатком 2.

1.3. Типовий зразок договору оренди земельної ділянки згідно з додатком 3.

2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення міської ради від 29.09.2005 № 557 “Про затвердження “Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, від 06.02.2008 № 560 Про внесення змін та доповнень в рішення Житомирської міської ради від 29.09.2005 № 557 “ Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”.

3. Раніше укладені договори оренди землі в частині орендної плати переглядатимуться у разі звернення орендарів.

4. Управлінню по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради забезпечити інформування через засоби масової інформації юридичних і фізичних осіб по даному рішенню.

5. Дане рішення набирає чинності з дня оприлюднення в засобах масової інформації .

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гундича І.П., та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Мiський голова                                  В.Т.Шелудченко

 

*********************************************************************************************************

Рішення сьомої сесії шостого скликання від 07.1011 №195  Завантажити

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове