Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132237
Прогноз погоди
14.09.11. - Про укладення кредитного договору між Європейським банком реконструкції та розвитку і комунальним підприємством “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради

 

УКРАІНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

сьома сесія шостого скликання

 

        від _________№________                                                                                     

                            м .Житомир

           

Про укладення кредитного договору

між Європейським банком реконструкції

та розвитку і комунальним підприємством

“Житомиртеплокомуненерго”

Житомирської міської ради

 

            З метою забезпечення потреб споживачів міста якісними послугами з теплопостачання та гарячого водопостачання, суттєвого зниження виробничих витрат, модернізації міського теплового господарства шляхом впровадження нових енергозберігаючих технологій, на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Цивільного кодексу України та на виконання рішення Житомирської міської ради від 02.03.10 №1171 “Про надання дозволу Комунальному підприємству “Житомиртеплокомуненерго” на отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантію Житомирської міської ради”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити текст кредитного договору між Європейським банком реконструкції та розвитку та комунальним підприємством “Житомир-теплокомуненерго” Житомирської міської ради, що додається.

2.Уповноважити директора комунального підприємства “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради Рогожина Д.В. укласти кредитний договір між Європейським банком реконструкції та розвитку і комунальним підприємством “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради.

3.Житомирській міській раді виступити поручителем своєчасного та повного виконання зобов?язань, що виникають у рамках кредитного договору між Європейським банком реконструкції та розвитку і комунальним підприємством “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради для реалізації проекту “Реконструкція системи центрального опалення м.Житомира” (далі - Проект) в межах, необхідних для забезпечення виконання договірних зобов?язань.

4.Доручити Житомирському міському голові Дебою В.М. від імені міської ради укласти договір поруки між Європейським банком реконструкції та розвитку та Житомирською міською радою.

5.Департаменту бюджету та фінансів міської ради (Гаращук С.П.) щорічно в установленому законом порядку передбачати в міському бюджеті кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов?язань  в рамках реалізації Проекту протягом дії кредитного договору та відповідно до договору поруки.

6.Департаменту економічного розвитку міської ради (Астахова О.М.) внести в установленому законом порядку відповідні доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік, затвердженої рішенням міської ради від 14.04.11 №116.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М.П.

 

 

Міський голова                                                                                       В.М.ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове