Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179937
Прогноз погоди
13.09.11 – Про розгляд звернення ТОВ «Інвестиційна технологія» щодо внесення змін та продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

ПРОЕКТ

від 13.09.11

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія  шостого скликання

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Інвестиційна технологія»

щодо внесення змін та

продовження терміну дії договору

оренди земельної ділянки

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю  «Інвестиційна технологія» щодо внесення змін та продовження договору оренди земельної ділянки в м.Житомирі, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду землі», Цивільним кодексом України, міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Продовжити товариству з обмеженою відповідальністю  «Інвестиційна технологія» (юридична адреса: м.Київ, вул. Кіквідзе, 18) договір оренди земельної  ділянки площею 1,3798 га за адресою Старий Бульвар, 14 (договір оренди від 25.01.07р.  № 040720900019, договір про внесення змін та доповнень до договору оренди від 04.06.2008р. №040820900256), для іншої комерційної діяльності, шляхом укладання додаткової угоди.

По всьому тексту договору оренди та договору про внесення змін та доповнень до договору оренди словосполучення (найменування Орендаря) «Закрите акціонерне товариство «Інвестиційні технології» змінити на «Товариство з обмеженою відповідальністю  «Інвестиційна технологія».

Розмір річної орендної плати за користування даною земельною ділянкою становить 1 683 754 грн. 07 коп. (Один мільйон шістсот вісімдесят три тисячі сімсот п'ятдесят чотири гривні 07 копійок).

 

2. Товариству з обмеженою відповідальністю  «Інвестиційна технологія» протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, розробити технічну документацію із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди.

Після виготовлення даної документації, протягом двох місяців зареєструвати правовстановлюючі документи на право користування земельними ділянками.

У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договору оренди земельної ділянки, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи Держкомзему. 

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                            В.М. ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове